Transportavimas sunkvežimiais

Ar prisimenate visas poilsio ir švenčių dienas ir su jomis susijusius važiavimo sunkvežimiais apribojimus Europoje, Rusijoje, Centrinėje Azijoje ir Artimuosiuose Rytuose bei Šiaurės Afrikoje? Jums tai ir nėra būtina, nes galite paprasčiausiai čia pasižiūrėti. Praktiška LKW WALTER transporto vadybininkų paslauga, susijusi su važiavimo sunkvežimiais apribojimu, suteiks Jums didžiulius privalumus planuojant Jūsų pervežimus ir maršrutus.

 

Prašom atkreipti dėmesį, kad LKW WALTER transporto vadybininkai, sudarydami šį sąrašą, dėmesį sutelkė į puspriekabes. Nepamirškite, kad tiek apribojimų trukmė, tiek pradžia bei pabaiga gali varijuoti. Taip pat galimos specialios apribojimų išimtys.

Į sąrašą neįtraukti regioniniai draudimai važiuoti.

Neperimame teisinės garantijos už atskirų duomenų teisingumą.


Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti