Ieškote krovinių?

Ar tai būtų Europoje, Rusijoje, Centrinėje Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ar Šiaurės Afrikoje – mes visada turime krovinių! Naudokitės mūsų plačia pilnų krovinių pasiūla.


Krovinių biržoje LOADS TODAY kasdien pateikiami kroviniai (pilni kroviniai) visoje Europoje, siekiant visiškai išnaudoti Jūsų laisvą krovinių skyrių. Nemokamai peržiūrėkite mūsų aktualią krovinių pasiūlą ir el. paštu patogiai gaukite pageidaujamo maršruto informaciją (abonementas).

Trumpa mūsų krovinių biržos privalumų apžvalga:

Krovinių birža „LOADS TODAY“ Krovinių birža „LOADS TODAY“
  • NEMOKAMA prieiga prie Europos didžiausios krovinių pasiūlos
  • Krovinių pasiūlymai kasdien el. paštu
  • Internetinė sąskaita – Jūsų sąskaitos-faktūros visada prieš akis
  • Greitas ir patikimas Jūsų transporto paslaugų apmokėjimas
  • Mes kalbame su Jumis ir Jūsų vairuotojais Jūsų šalies kalba

Naudokitės ir Jūs LOADS TODAY – transportavimo įmonių iš visos Europos platforma!

Užsiregistruokite dabar – nemokamai ir be įsipareigojimų – ir optimizuokite savo transporto priemonių užimtumą (informaciją ir slaptažodį gausite nedelsiant)!


Nereikia įdiegti jokios programinės įrangos. LKW WALTER krovinių birža galite naudotis internetu visą parą!


Dažnai užduodami klausimai apie krovinių biržą LOADS TODAY

Didžiausia Europoje pilnų krovinių pasiūla Didžiausia Europoje pilnų krovinių pasiūla

Kaip rasti tinkamą krovinį?

Galite bet kada savarankiškai ieškoti krovinių visoje Europoje (pvz., Austrijoje, Čekijoje, Ispanijoje, Vengrijoje, Italijoje, Estijoje, Suomijoje) ir Rusijoje, Centrinėje Azijoje, Šiaurės Afrikoje bei Artimuosiuose Rytuose. Pasirinkite savo transporto priemonei tinkamą krovinį ir registruokitės tiesiogiai internetu.


Transportavimo užsakymus gausite iš krovinių biržos internetu. Žinoma, galite naudotis visų Jūsų įvykdytų krovinių pervežimų ir sąskaitų-faktūrų apžvalga.

Aktualūs kroviniai iš visos Europos Aktualūs kroviniai iš visos Europos

Kaip galiu optimizuoti savo laisvą krovinių skyrių?

Šalia krovinių, siūlomų krovinių biržoje, galite pas mus registruoti savo tuščius sunkvežimius visoje Europoje. Nepriklausomai nuo to, kur šiuo metu yra Jūsų laisva vieta kroviniui – ar Norvegijoje, Kroatijoje, Maroke, ar kitur. Tai ir yra bendradarbiavimo su tarptautine ekspedicija kaip LKW WALTER pranašumas!

Tuščių sunkvežimių registracija
„LOADS TODAY“ programėlė „LOADS TODAY“ programėlė

Ar galiu ieškoti krovinio ir mobiliuoju ryšiu?

Jau galima naudotis LOADS TODAY – pirmaujančios pilnų krovinių (FTL) Europos krovinių biržos nemokama programėle. Tad jau ir mobiliuoju ryšiu galite ištisą parą ieškoti aktualiausių krovinių!

„LOADS TODAY“ programėlė
Tranporto vadybininkas Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokią funkciją atlieka Jūsų transporto vadybininkai?

Mūsų puikiai parengti transporto vadybininkai organizuoja transportavimą sunkvežimiais visoje Europoje, todėl galime optimaliausiai išnaudoti ir Jūsų krovinių (pakrovimo) skyrių. Mes tikriname visus krovinių pasiūlymus Jūsų transporto priemonei ir kruopščiai planuojame kiekvieną pervežimą.

Nesvarbu, kur ieškote krovinio – ar Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Danijoje, ar toliau į rytus, pvz., Lenkijoje, Rumunijoje, Bulgarijoje arba Rusijoje. Mūsų krovinių biržoje visada rasite tinkamą krovinį savo transporto priemonei. Kaip vežėjui Jums bus naudingas bendradarbiavimas su mumis – profesionalu logistikos srityje!

Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti