Nesvarbu, ar tai būtų Miunchenas, Drezdenas, Hamburgas, Berlynas, ar kita vieta tarp Šiaurės jūros ir Alpių, mūsų transporto partnerių tinklas apima visą Vokietijos Federacinės Respublikos teritoriją.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Vokietijos į visas Europos šalis ir atgal. Be to, mes siūlome Jums transportavimo paslaugas ir Vokietijos viduje. Tam tikrais maršrutais vykdome taip pat ir multimodalinį pervežimą.
Brandenburgo vartai (Vokietija, Berlynas) Brandenburgo vartai (Vokietija, Berlynas)

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Jūsų ekspedicija nacionaliniams ir tarptautiniams krovinių pervežimams
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas
  • Ekologiški transportavimo sprendimai dėl plataus kombinuoto transporto tinklo Vokietijoje ir daugelyje Europos šalių

Mūsų populiariausių maršrutų Vokietijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Vokietijos ir į Vokietiją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Italija, Didžioji Britanija, Prancūzija, Švedija, Austrija, Vengrija, Lenkija, Belgija, Slovakija, Nyderlandai.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Vokietijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Vokietijos arba į Vokietiją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Vokietijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

LKW WALTER traukinys Lorche (Vokietija) LKW WALTER traukinys Lorche (Vokietija)

Kiek patirties yra sukaupusi LKW WALTER su intermodaliniu transportu?

LKW WALTER jau nuo 1980 metų pradžios pagrindinį dėmesį skiria naujoviškom transporto alternatyvom lyginant su įprastu transportu keliais. Nuolat plėsdami intermodalinį tinklą, mes tapome vieni iš didžiausių intermodalinio transporto dalyvių Europoje.
Vilkikas su priekaba Rostoko uoste Vilkikas su priekaba Rostoko uoste

Kokio dydžio yra LKW WALTER automobilių parkas?

LKW WALTER naudojasi transporto partnerių Europoje tinklu, kurį sudaro daugiau nei 14 000 patikimų partnerių, kurie kruopščiai atrenkami pagal mūsų kokybės standartus. Mes naudojame ne tik gatvės transportą, bet ir kombinuotą transportą. Mes turime daugiau nei 10 000 kranu keliamų puspriekabių, tad esame vienas didžiausių kombinuoto transporto dalyvių.
Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių

Kokia kalba bendrauja LKW WALTER su savo verslo partneriais?

LKW WALTER teikia didelę reikšmę visapusiškiems ir kompetentingiems patarimams klientams. Mes bendraujame su Jumis ir Jūsų verslo partneriais Jūsų šalies kalba. Kadangi pas mus dirba darbuotojai iš 40 šalių, mums sekasi bendrauti visomis svarbiomis kalbomis.
Klientų portalas CONNECT Klientų portalas CONNECT

Kokie CONNECT privalumai?

Klientų portale CONNECT galite atlikti užsakymą internetu. Tai reiškia, Jūs paspaudę pelę pasirenkate pasiūlymą, užsakote ir galite peržiūrėti užsakymą. Taip pat CONNECT portale mes papildomai pateiksime jums kitą naudingą informaciją.

Dar turite klausimų?
Mūsų Vokietijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Vokietijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti