Turėdami daug patirties ir specialiųjų žinių, transportuosime Jūsų krovinius visoje šalyje. Ar tai būtų Kijeve, Odesoje, Černivciuose, ar Charkove.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Ukrainos į visas Europos šalis ir atgal. Mes bendraujame visomis Vakarų ir Rytų Europos kalbomis. Be to, Jums garantuojame konkurencingas pervežimo kainas ir daug kitų privalumų.
Ukrainos žemėlapis Ukrainos žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Optimalus transportavimo laikas
  • Tiksli transporto kontrolė, kurią garantuoja mūsų transporto vadybininkai
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis
  • Didesnė nei 60 metų transportavimo Rytų Europoje patirtis

Mūsų populiariausių maršrutų Ukrainos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Ukrainos ir į Ukrainą (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Italija, Lenkija, Slovakija, Austrija, Vengrija, Nyderlandai, Belgija, Ispanija, Didžioji Britanija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Ukrainoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Ukrainos arba į Ukrainą pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Ukrainoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Rytų Europos žemėlapis Rytų Europos žemėlapis

Kokia LKW WALTER patirtis dirbant su Rytų Europa?

Pasirinkite LKW WALTER ir patikėkite pilnų krovinių gabenimą Europos rinkos lyderei. Mes turime daugiau nei 60 metų patirtį logistikos srityje Rytų Europoje bei atitinkamas kalbos žinias. Tad Jums suteikiama nauda visose transporto užsakymo fazėse nuo užsakymo iki pristatymo.
Verslo susitikimas LKW WALTER Verslo susitikimas LKW WALTER

Kiek lanksti yra LKW WALTER?

Komunikacijos kelias LKW WALTER yra trumpas. Visi sprendimai priimami greitai ir pagal situaciją. LKW WALTER viskas yra po vienu stogu: sąskaitų valdymas, pardavimų valdymas ir transporto valdymas. Taip pat mes kasdien palaikome kontaktą su mūsų klientais, vežėjais bei pakrovimo ir iškrovimo vietomis.
Vilkikas su priekaba Rostoko uoste Vilkikas su priekaba Rostoko uoste

Kokio dydžio yra LKW WALTER automobilių parkas?

LKW WALTER naudojasi transporto partnerių Europoje tinklu, kurį sudaro daugiau nei 14 000 patikimų partnerių, kurie kruopščiai atrenkami pagal mūsų kokybės standartus. Mes naudojame ne tik gatvės transportą, bet ir kombinuotą transportą. Mes turime daugiau nei 10 000 kranu keliamų puspriekabių, tad esame vienas didžiausių kombinuoto transporto dalyvių.
Būstinė Kufšteine Būstinė Kufšteine

Ar LKW WALTER priklauso koncernui?

LKW WALTER yra Austrijos privati įmonė (100 % šeimos verslas) priklausanti WALTER GROUP. Įmonė buvo įkurta 1924 metais, tad jau dešimtmečius sėkmingai vykdo veiklą. Pasitikėkite visais atžvilgiais stabiliu partneriu, tarptautiniu reitingo agentūrų daug metų vertinama kaip pirmos klasės kreditingumo įmonė.

Dar turite klausimų?
Mūsų Ukrainos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Ukrainos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti