Mūsų transporto vadybininkai puikiai organizuos Jūsų prekių pakrovimą ir iškrovimą tiek Ašchabade, Dašoguze, Mare, tiek bet kurioje kitoje šalies vietoje.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Turkmėnijos į visas Europos šalis ir atgal. Jūs turėsite naudos iš konkurencingų pervežimo kainų. Bei iš tikslios transporto kontrolės dėl moderniausių telematikos sistemų.
Turkmėnistano vėliava Turkmėnistano vėliava

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Transporto sprendimai visoje Europoje – „viskas vienose rankose“
  • Asmeninė globa Jūsų gimtąja kalba
  • Tentinių priekabų naudojimas

Mūsų populiariausių maršrutų Turkmėnijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Turkmėnijos ir į Turkmėniją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Austrija, Italija, Vokietija, Čekija, Lenkija, Vengrija, Rumunija, Nyderlandai, Prancūzija, Norvegija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Turkmėnijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Turkmėnijos arba į Turkmėniją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Turkmėnijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka) LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka)

Ar LKW WALTER klientai yra tik didelės įmonės?

LKW WALTER organizuoja pilną krovinių gabenimą tarptautiniams koncernams, taip pat mažoms bei vidutinėms įmonėms. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ir vietos Jūs galite naudotis pirmos klasės transporto paslaugomis.
Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas

Ką reiškia „iš pirmų rankų“?

LKW WALTER perima rūpinimąsi Jūsų pilnų krovinių transporto organizavimu visose Europos šalyse, taip pat Rusijoje, Centrinėje Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Nepriklausomai nuo to, kur yra įsikūrusi Jūsų įmonė. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš visos Europos yra atsakingi už Jūsų užsakymą nuo užsakymo pateikimo iki pristatymo ir globoja Jus Jūsų kalba.
LKW WALTER pervežimų partneris LKW WALTER pervežimų partneris

Kaip LKW WALTER renkasi savo transporto partnerius?

Kiekvienas naujas transporto partneris pereina sunkų atrankos procesą pagal griežtus kriterijus. Šio proceso vykdymas yra nuolat kontroliuojamas bendradarbiavimo metu. Tokiu būdu mes savo klientams suteikiame galimybę tobulėti.
Kelių transportas sunkvežimiais Kelių transportas sunkvežimiais

Kokie yra didžiausi LKW WALTER privalumai?

LKW WALTER yra jūsų krovinių transporto partneris, taikantis aukščiausius kokybės, saugumo ir aplinkos apsaugos standartus. Jums teikiama nauda iš naujoviškų transporto sprendimų intermodaliniais būdais bei galite mėgautis asmeniniu ir kompetentingu rūpinimusi visomis Europos kalbomis.

Dar turite klausimų?
Mūsų Turkmėnijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Turkmėnijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti