Mūsų transporto vadybininkai profesionaliai organizuos Jūsų prekių pakrovimą ir iškrovimą nuo Dušambės iki Chudžando.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Tadžikijos į visas Europos šalis ir atgal. Mūsų transporto vadybininkai garantuoja Jums efektyvų ir patikimą Jūsų užsakymų įvykdymą. Įskaitant tikslią transporto kontrolę GPS sekimo priemonėmis.
Tadžikijos žemėlapis Tadžikijos žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Jūsų ekspedicija nacionaliniams ir tarptautiniams krovinių pervežimams
  • Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais visoje Europoje
  • Konkurencingos pervežimų kainos dėl optimalios transporto logistikos

Jūsų transportavimo Tadžikijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Tadžikijos arba į Tadžikiją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Tadžikijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Rytų Europos žemėlapis Rytų Europos žemėlapis

Kokia LKW WALTER patirtis dirbant su Rytų Europa?

Pasirinkite LKW WALTER ir patikėkite pilnų krovinių gabenimą Europos rinkos lyderei. Mes turime daugiau nei 60 metų patirtį logistikos srityje Rytų Europoje bei atitinkamas kalbos žinias. Tad Jums suteikiama nauda visose transporto užsakymo fazėse nuo užsakymo iki pristatymo.
Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių

Kokia kalba bendrauja LKW WALTER su savo verslo partneriais?

LKW WALTER teikia didelę reikšmę visapusiškiems ir kompetentingiems patarimams klientams. Mes bendraujame su Jumis ir Jūsų verslo partneriais Jūsų šalies kalba. Kadangi pas mus dirba darbuotojai iš 40 šalių, mums sekasi bendrauti visomis svarbiomis kalbomis.
Vairuotojų mokymo programa Duisburge (Vokietija) Vairuotojų mokymo programa Duisburge (Vokietija)

Kaip LKW WALTER siekia užtikrinti saugumą keliuose?

Būdami didelė transporto organizacija mes daug dėmesio skiriame saugumui keliuose. Todėl mes sukūrėme išsamią programą vairuotojų apmokymui bei vairuotojo žinyną. Be to, mes aktyviai reiškiamės Europos darbo grupėse, kuriose kuriami projektai dėl sunkvežimių vairuotojų geresnių darbo sąlygų ar dėl krovinių saugos taisyklių Europoje.
Sandėliavimo lentynos WALTER LAGER-BETRIEBE (Wiener Neudorfe, Austrijoje) Sandėliavimo lentynos WALTER LAGER-BETRIEBE (Wiener Neudorfe, Austrijoje)

Ar LKW WALTER gali suteikti plotą sandėliavimui?

Taip, dukterinė įmonė WALTER LAGER-BETRIEBE Wiener Neudorf'e siūlo šiuolaikiškus aukštų stelažų sandėlius. Tai idealus partneris ieškant sprendimų dėl centrinio sandėlio ir užsakomųjų paslaugų. Pagal Jūsų poreikius bus pritaikyta sandėlio koncepcija. Daugiau informacijos rasite www.walter-lager-betriebe.com.

Dar turite klausimų?
Mūsų Tadžikijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Tadžikijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti