Mūsų transporto vadybininkai organizuos Jūsų prekių pakrovimą ir iškrovimą Belfaste, Londonderyje, Eniskilene, Balikasle ir visuose kituose Šiaurės Airijos miestuose.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Šiaurės Airijos į visas Europos šalis ir atgal. Mėgaukitės visais privalumais, kurių tikitės iš pervežimų sunkvežimiais rinkos lyderės. Pavyzdžiui, konkurencingomis pervežimo kainomis dėl tuščių kilometrų sumažinimo iki minimumo.
Šiaurės Airijos žemėlapis Šiaurės Airijos žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Transportavimo kontrolė GPS sekimo priemonėmis
  • Ilgalaikiai susitarimai su svarbiausiomis keltų bendrovėmis
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis

Mūsų populiariausių maršrutų Šiaurės Airijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Šiaurės Airijos ir į Šiaurės Airiją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Didžioji Britanija, Vokietija, Italija, Ispanija, Alžyras, Kroatija, Slovėnija, Nyderlandai, Lenkija, Vengrija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Šiaurės Airijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Šiaurės Airiją arba į Šiaurės Airiją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Šiaurės Airijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Transporto vadybininkas komandos susitikime Transporto vadybininkas komandos susitikime

Ar LKW WALTER turi kainoraštį?

Kiekvienas transportas yra su individualiais reikalavimais (įranga, trukme, kiekiu, pakrovimo / iškrovimo langais ir pan.) Transporto išlaidos gali greitai keistis priklausomai nuo rinkos sąlygų. Todėl LKW WALTER veikia be fiksuoto kainų sąrašo. Mūsų transporto vadybininkai stengiasi surasti Jums sprendimą geriausiu kainos/našumo sankykiu.
13,6 m tentai (tentinės ir užuolaidinės puspriekabės) 13,6 m tentai (tentinės ir užuolaidinės puspriekabės)

Kokia įranga naudojama LKW WALTER transporte?

Standartiškai naudojami 13,6 m ilgio tentiniai sunkvežimiai (tentinės ir užuolaidinės puspriekabės). Esant poreikiui tam tikrais maršrutais galime pasiūlyti ir kitus sunkvežimių tipus (mega priekabas, „Jumbo“, autotraukinius, mažus sunkvežimius, ...) Intermodaliniame transporte mes naudojame kranu keliamas puspriekabes, taip pat papildomai ir kranu keliamas "mega" puspriekabes (vidinis aukštis: 3 m) bei specialias priekabas su loviu ritiniams.
Intermodalinio transporto susisiekimai Europoje Intermodalinio transporto susisiekimai Europoje

Kur LKW WALTER veža intermodaliniu transportu?

LKW WALTER intermodalinis tinklas apima Beniliukso šalis, Vokietiją, Prancūziją, Graikiją, Didžiają Britaniją / Airiją, Italiją, Maroką, Tunisą, Austriją, Lenkiją, Rumuniją, Rusiją, Šveicariją, Skandinaviją, Slovakiją, Slovėniją, Kroatiją, Ispaniją, Portugaliją, Čekiją ir Vengriją.
Verslo susitikimas LKW WALTER Verslo susitikimas LKW WALTER

Kiek lanksti yra LKW WALTER?

Komunikacijos kelias LKW WALTER yra trumpas. Visi sprendimai priimami greitai ir pagal situaciją. LKW WALTER viskas yra po vienu stogu: sąskaitų valdymas, pardavimų valdymas ir transporto valdymas. Taip pat mes kasdien palaikome kontaktą su mūsų klientais, vežėjais bei pakrovimo ir iškrovimo vietomis.

Dar turite klausimų?
Mūsų Šiaurės Airijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Šiaurės Airijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti