Mes pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes visuose žemyno rytuose. Ar tai būtų Rusijoje, Baltarusijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Ukrainoje, ar Slovakijoje.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Rytų Europos į visas Europos šalis ir atgal. Naudokitės mūsų multimodalinių pervežimų tinklu visoje Europoje. Kartu ir jo kitų privalumų gausybe, pavyzdžiui, modernia įranga ir patraukliomis pervežimo kainomis.
Europos žemėlapis (rytinės dalies) Europos žemėlapis (rytinės dalies)

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Transporto sprendimai visoje Europoje – „viskas vienose rankose“
  • Komunikacija visomis Vakarų ir Rytų Europos bei Artimųjų Rytų kalbomis
  • Didesnė nei 60 metų transportavimo Rytų Europoje patirtis
  • Kombinuoto transporto tinklas visoje Europoje
  • Greitas pilnų krovinių perėmimas

Mūsų populiariausių maršrutų Rytų Europos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Rytų Europos ir į Rytų Europą (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Didžioji Britanija, Švedija, Italija, Prancūzija, Austrija, Belgija, Nyderlandai, Suomija, Ispanija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Rytų Europoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Rytų Europos arba į Rytų Europą pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Rytų Europoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka) LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka)

Kokia LKW WALTER patirtis dirbant su Rytų Europa?

Pasirinkite LKW WALTER ir patikėkite pilnų krovinių gabenimą Europos rinkos lyderei. Mes turime daugiau nei 60 metų patirtį logistikos srityje Rytų Europoje bei atitinkamas kalbos žinias. Tad Jums suteikiama nauda visose transporto užsakymo fazėse nuo užsakymo iki pristatymo.
Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.
Komandos pasitarimas Komandos pasitarimas

Ar didelės yra transporto išlaidos?

Mūsų optimalus kainos / našumo santykis yra viena iš priežasčių, kodėl LKW WALTER yra vienas iš pirmaujančių ekspeditorių Europos vežėjų tinkle. Dėl maršruto ratu, protingo koordinavimo ir planavimo modernia programine įranga mes sumažiname bereikalingus kilometrus ir išnaudojame didžiausią apkrovą.
Verslo susitikimas LKW WALTER Verslo susitikimas LKW WALTER

Kiek lanksti yra LKW WALTER?

Komunikacijos kelias LKW WALTER yra trumpas. Visi sprendimai priimami greitai ir pagal situaciją. LKW WALTER viskas yra po vienu stogu: sąskaitų valdymas, pardavimų valdymas ir transporto valdymas. Taip pat mes kasdien palaikome kontaktą su mūsų klientais, vežėjais bei pakrovimo ir iškrovimo vietomis.

Dar turite klausimų?
Mūsų Rytų Europos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Rytų Europos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti