Galite pasikliauti, kad Jūsų kroviniai bus laiku pakrauti ir iškrauti Lisabonoje, Porte, Fare, Bragoje ar kitoje labiausiai į vakarus nutolusios žemyninės Europos valstybės vietoje.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Portugalijos į visas Europos šalis ir atgal. Ir kalbame ne tik Jūsų, bet ir Jūsų verslo partnerių kalba. Tam tikrais maršrutais vykdome taip pat ir multimodalinį pervežimą.
Duvras (Portugalija), tiltas Duvras (Portugalija), tiltas

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Ekologiška transportavimo alternatyva – „Kombinuotasis transportas“ – iki 29 t
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis
  • Frachtų kaštų sumažinimas dėl optimalaus apkrovimo
  • Tiksli transporto kontrolė, kurią garantuoja mūsų transporto vadybininkai
  • Skubus Jūsų prekių perėmimas visoje Europoje

Mūsų populiariausių maršrutų Portugalijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Portugalijos ir į Portugaliją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Ispanija, Vokietija, Prancūzija, Italija, Didžioji Britanija, Nyderlandai, Belgija, Čekija, Švedija, Lenkija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Portugalijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Portugalijos arba į Portugaliją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Portugalijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

kranu keliama puspriekabė pakraunama ožiniu kranu Liubeke kranu keliama puspriekabė pakraunama ožiniu kranu Liubeke

Kokie yra intermodalinio transporto privalumai?

LKW WALTER pasitelkdama intermodalinio transporto sprendimus siūlo Jums daug privalumų. Pavyzdžiui, budėjimo įrangos paruošimas, didesnis pakrovimo svoris iki 29 t, bei išvengimas važiavimo apribojimų naktį bei švenčių dienomis.
Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.
Vilkikas su priekaba Rostoko uoste Vilkikas su priekaba Rostoko uoste

Kokio dydžio yra LKW WALTER automobilių parkas?

LKW WALTER naudojasi transporto partnerių Europoje tinklu, kurį sudaro daugiau nei 14 000 patikimų partnerių, kurie kruopščiai atrenkami pagal mūsų kokybės standartus. Mes naudojame ne tik gatvės transportą, bet ir kombinuotą transportą. Mes turime daugiau nei 10 000 kranu keliamų puspriekabių, tad esame vienas didžiausių kombinuoto transporto dalyvių.
Tiksli transporto kontrolė Tiksli transporto kontrolė

Kokiomis IT naudojasi LKW WALTER?

LKW WALTER dirba su moderniausiomis informacinėmis technologijomis, kurios reikalui esant yra lengvai suderinamos su Jūsų IT sistema. Be to, naujoviškos telematikos sistemos užtikrina tikslią transporto kontrolę, protinga transporto planavimo programinė įranga sumažina tuščius kilometrus.

Dar turite klausimų?
Mūsų Portugalijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Portugalijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti