Mes pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes visoje Magribo šalių valstybėje. Ar tai būtų Kasablankoje, Agadyre, Varzazate, Marakeše, Rabate, ar kitoje vietoje tarp Atlanto vandenyno, Atlaso kalnų ir Sacharos.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš viso Maroko į visas Europos šalis ir atgal. Pasinaudokite aukščiausio lygio saugumo standartais dėl mūsų saugių stovėjimo aikštelių tinklo! Tam tikrais maršrutais vykdome taip pat ir multimodalinį pervežimą.
Maroko žemėlapis Maroko žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Akredityvo sąlygas atitinkanti dokumentacija (puikiai organizuotos muito operacijos)
  • Saugių stovėjimo aukštelių tinklas Maroke, Tunise ir visoje Europoje
  • Komunikacija prancūzų kalba ir visomis kitomis Vakarų ir Rytų Europos bei Artimųjų Rytų kalbomis.
  • Konkurencingos pervežimų kainos dėl optimalios transporto logistikos
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas

Mūsų populiariausių maršrutų Maroko rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Maroko ir į Maroką (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Ispanija, Vokietija, Italija, Lenkija, Didžioji Britanija, Šveicarija, Austrija, Belgija, Nyderlandai, Vengrija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Maroke pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Maroko arba į Maroką pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Maroke > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.
Sunkvežimio perėmimas prie kelto (Marokas) Sunkvežimio perėmimas prie kelto (Marokas)

Į Maroką intermodaliniu transportu?

Dėl Maroko padėties prie Atlanto vandenyno ir prie Viduržemio jūros intermodalinis transportas tampa puikia transporto alternatyva logistikos srityje. Mes gabename Jūsų prekes iš svarbiausių Europos ekonomikos centrų į Ispanijos ar Italijos uostus. Nuo ten kroviniai toliau gabenami laivais į Maroką (Short Sea Shipping). Taip pat mes vykdome krovinių gabenimą iš Maroko į visus pageidaujamus Europos regionus! Jums suteikiamas didelis plotas kroviniams, tiksli transporto kontrolė dėl telematinės sistemos, lengvas iškrovimas su modernia įranga ir daug kitų privalumų.
Pervežimas laivu į Šiaurės Afriką Pervežimas laivu į Šiaurės Afriką

Į Šiaurės Afriką intermodaliniu transportu?

Marokas ir Tunisas yra Šiaurės Afrikoje, kuri yra didelė LKW WALTER intermodalinio transporto tinklo dalis. Iš visų svarbiausių ekonominių Europos centrų mes gabename Jūsų prekes į Ispanijos ar Italijos uostus. Nuo ten kroviniai gabenami laivais toliau į Maroką ir Tunisą. Raktinis žodis: „Short Sea Shipping“. Jūsų privalumai: išvengimas kamščių ir važiavimo draudimų, didesnė pakrovimo galia su mažomis išlaidomis, moderni įranga, vieta pagal GPS ir dar daugiau.
Mutinės lentelė Mutinės lentelė

Kaip LKW WALTER tvarko muito procedūras?

LKW WALTER paprastai ir efektingai susitvarko su muito procedūromis. Visuose svarbiuose uostuose ar sienų perėjimuose su dideliu judėjimu LKW WALTER turi savo muitinės agentus.

Dar turite klausimų?
Mūsų Maroko specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Maroko specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti