Ar Skopjėje, Strumicoje, Makedonski Brode, ar Gostivare, pakrausime ir iškrausime Jūsų krovinius bet kurioje Balkanų valstybės vietoje.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Šiaurės Makedonijos į visas Europos šalis ir atgal. Mes esame Jūsų tiesioginis kontaktinis asmuo visiems krovinių pervežimams sunkvežimiais. Be to, mes kalbame su Jumis, savaime suprantama, Jūsų gimtąja kalba.
Sveti Jovan Kaneo Sveti Jovan Kaneo

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Vienas partneris VISIEMS pilniems kroviniams (FTL)
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis
  • Tiksli transporto kontrolė, kurią garantuoja mūsų transporto vadybininkai

Mūsų populiariausių maršrutų Šiaurės Makedonijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Šiaurės Makedonijos ir į Šiaurės Makedoniją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Bulgarija, Graikija, Italija, Rusija, Lenkija, Vokietija, Vengrija, Didžioji Britanija, Slovakija, Slovėnija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Šiaurės Makedonijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Šiaurės Makedonijos arba į Šiaurės Makedoniją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Šiaurės Makedonijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Pilnų krovinių transportavimas visoje Europoje vienose rankose Pilnų krovinių transportavimas sunkvežimiais visoje Europoje vienose rankose

Kokiomis kryptimis veža LKW WALTER?

LKW WALTER ekspedicija siūlo pilną transportą visoje Europoje iš pirmų rankų. Mes gabename Jūsų prekes visoje Europoje, taip pat į Rusiją, Centrinę Aziją, Šiaurės Ameriką, Artimuosius Rytus ir vice versa. Taip pat mes vykdome pervežimus ir šalies viduje atskirose ES šalyse (Austrija, Vokietija, Didžioji Britanija, Ispanija, Prancūzija ir Švedija).
13,6 m tentai (tentinės ir užuolaidinės puspriekabės) 13,6 m tentai (tentinės ir užuolaidinės puspriekabės)

Kokia įranga naudojama LKW WALTER transporte?

Standartiškai naudojami 13,6 m ilgio tentiniai sunkvežimiai (tentinės ir užuolaidinės puspriekabės). Esant poreikiui tam tikrais maršrutais galime pasiūlyti ir kitus sunkvežimių tipus (mega priekabas, „Jumbo“, autotraukinius, mažus sunkvežimius, ...) Intermodaliniame transporte mes naudojame kranu keliamas puspriekabes, taip pat papildomai ir kranu keliamas "mega" puspriekabes (vidinis aukštis: 3 m) bei specialias priekabas su loviu ritiniams.
Rytų Europos žemėlapis Rytų Europos žemėlapis

Kokia LKW WALTER patirtis dirbant su Rytų Europa?

Pasirinkite LKW WALTER ir patikėkite pilnų krovinių gabenimą Europos rinkos lyderei. Mes turime daugiau nei 60 metų patirtį logistikos srityje Rytų Europoje bei atitinkamas kalbos žinias. Tad Jums suteikiama nauda visose transporto užsakymo fazėse nuo užsakymo iki pristatymo.
Sunkvežimio pakrovimas prekėmis ant padėklų Sunkvežimio pakrovimas prekėmis ant padėklų

Ką veža LKW WALTER?

Pagrindinė LKW WALTER veikla - pilnų krovinių transporto organizavimas keliais ir intermodaliniu būdu. Mūsų veiklos pagrindas - nepavojingų, supakuotų krovinių gabenimas iš vartojimo prekių, medienos ir popieriaus, chemijos, metalo, automobilių ir elektros pramonės sričių.

Dar turite klausimų?
Mūsų Šiaurės Makedonijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Šiaurės Makedonijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti