Greitai, patikimai ir laiku pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes bet kurioje vietoje. Ar tai būtų Liuksemburgas, Dykirchas, ar Truavjeržas.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš viso Liuksemburgo į visas Europos šalis ir atgal. Pasikliaukite pažangia logistika ir skubiu Jūsų krovinių perėmimu. Tam tikrais maršrutais vykdome taip pat ir multimodalinį pervežimą.
Liuksemburgas ir Europos vėliava su miestu Liuksemburgas ir Europos vėliava su miestu

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Greitas pilnų krovinių perėmimas
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas
  • Didesnis pajėgumų išnaudojimas (pakrovimo svoris iki 29 tonų) kombinuotame transporte
  • Transportavimas iš pageidaujamos vietos eksporto šalyje į importo šalį be perkrovimų
  • Mes kalbame visomis Europos kalbomis

Mūsų populiariausių maršrutų Liuksemburgo rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Liuksemburgo ir į Liuksemburgą (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Italija, Didžioji Britanija, Vokietija, Švedija, Ispanija, Portugalija, Austrija, Norvegija, Vengrija, Rumunija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Liuksemburge pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Liuksemburgo arba į Liuksemburgą pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Liuksemburge > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Intermodalinio transporto susisiekimai Europoje Intermodalinio transporto susisiekimai Europoje

Kur LKW WALTER veža intermodaliniu transportu?

LKW WALTER intermodalinis tinklas apima Beniliukso šalis, Vokietiją, Prancūziją, Graikiją, Didžiają Britaniją / Airiją, Italiją, Maroką, Tunisą, Austriją, Lenkiją, Rumuniją, Rusiją, Šveicariją, Skandinaviją, Slovakiją, Slovėniją, Kroatiją, Ispaniją, Portugaliją, Čekiją ir Vengriją.
Verslo susitikimas LKW WALTER Verslo susitikimas LKW WALTER

Kiek lanksti yra LKW WALTER?

Komunikacijos kelias LKW WALTER yra trumpas. Visi sprendimai priimami greitai ir pagal situaciją. LKW WALTER viskas yra po vienu stogu: sąskaitų valdymas, pardavimų valdymas ir transporto valdymas. Taip pat mes kasdien palaikome kontaktą su mūsų klientais, vežėjais bei pakrovimo ir iškrovimo vietomis.
Tiksli transporto kontrolė Tiksli transporto kontrolė

Kokiomis IT naudojasi LKW WALTER?

LKW WALTER dirba su moderniausiomis informacinėmis technologijomis, kurios reikalui esant yra lengvai suderinamos su Jūsų IT sistema. Be to, naujoviškos telematikos sistemos užtikrina tikslią transporto kontrolę, protinga transporto planavimo programinė įranga sumažina tuščius kilometrus.
Klientų portalas CONNECT Klientų portalas CONNECT

Kokie CONNECT privalumai?

Klientų portale CONNECT galite atlikti užsakymą internetu. Tai reiškia, Jūs paspaudę pelę pasirenkate pasiūlymą, užsakote ir galite peržiūrėti užsakymą. Taip pat CONNECT portale mes papildomai pateiksime jums kitą naudingą informaciją.

Dar turite klausimų?
Mūsų Liuksemburgo specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Liuksemburgo specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti