Nesvarbu, ar tai būtų Vilnius, Kaunas, Panevėžys, ar Klaipėda, mūsų transporto partnerių tinklas apima visą šalį.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Lietuvos į visas Europos šalis ir atgal. Pasinaudokite plačiu aptarnavimu ir asmenine konsultacija. Individualiai ir efektyviai konkurencingomis kainomis!
Gedimino bokštas, Vilnius, Lietuva Gedimino bokštas, Vilnius, Lietuva

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • VIENAS partneris VISOMS Europos šalims
  • Greitas Jūsų prekių perėmimas visoje Europoje
  • Tiksli transporto kontrolė, kurią garantuoja mūsų transporto vadybininkai

Mūsų populiariausių maršrutų Lietuvos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Lietuvos ir į Lietuvą (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Austrija, Lenkija, Vengrija, Italija, Slovakija, Čekija, Nyderlandai, Belgija, Švedija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Lietuvoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Lietuvos arba į Lietuvą pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Lietuvoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas

Ką reiškia „iš pirmų rankų“?

LKW WALTER perima rūpinimąsi Jūsų pilnų krovinių transporto organizavimu visose Europos šalyse, taip pat Rusijoje, Centrinėje Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Nepriklausomai nuo to, kur yra įsikūrusi Jūsų įmonė. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš visos Europos yra atsakingi už Jūsų užsakymą nuo užsakymo pateikimo iki pristatymo ir globoja Jus Jūsų kalba.
Komandos pasitarimas Komandos pasitarimas

Ar didelės yra transporto išlaidos?

Mūsų optimalus kainos / našumo santykis yra viena iš priežasčių, kodėl LKW WALTER yra vienas iš pirmaujančių ekspeditorių Europos vežėjų tinkle. Dėl maršruto ratu, protingo koordinavimo ir planavimo modernia programine įranga mes sumažiname bereikalingus kilometrus ir išnaudojame didžiausią apkrovą.
LKW WALTER priekaba Rostoko uoste LKW WALTER priekaba Rostoko uoste

Ką reiškia „GREEN transport“?

Aplinkos apsauga jau daugelį metų yra LKW WALTER didelis siekis. Mes bendradarbiaujame su transporto partneriais, naudojančiais aplinkai draugiškus sunkvežimius, investuojame į intermodalinio transporto moderniausią įrangą, naudojame krovinių gabenimą artimuoju susisiekimu jūra kaip aplinkai draugišką transporto alternatyvą ir nuolat optimizuojame mūsų transporto planus. Todėl šiandien esame aplinką tausojančių transporto sprendimų lyderiai.
LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka) LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka)

Ar LKW WALTER klientai yra tik didelės įmonės?

LKW WALTER organizuoja pilną krovinių gabenimą tarptautiniams koncernams, taip pat mažoms bei vidutinėms įmonėms. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ir vietos Jūs galite naudotis pirmos klasės transporto paslaugomis.

Dar turite klausimų?
Mūsų Lietuvos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Lietuvos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti