Su moderniausia įranga pakrausime ir iškrausime Jūsų krovinius bet kurioje šalies vietoje. Ar tai būtų Ryga, Ventspilis, ar Liepoja.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Latvijos į visas Europos šalis ir atgal. Pasikliaukite partneriu, kuris pasirūpins, kad Jūsų prekės greitai ir skubiai pasiekų tikslą. Nepriklausomai nuo Jūsų įmonės dydžio ir vietos.
Latvijos ir Europos vėliavos, Ryga, Latvija Latvijos ir Europos vėliavos, Ryga, Latvija

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Važtapinigių išlaidų mažėjimas dėl optimalios apkrovos ir logistikos
  • Greitas pilnų krovinių perėmimas
  • Modernių ir ekologiškų sunkvežimių naudojimas

Mūsų populiariausių maršrutų Latvijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Latvijos ir į Latviją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Slovakija, Lenkija, Austrija, Vengrija, Italija, Slovėnija, Čekija, Švedija, Nyderlandai.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Latvijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Latvijos arba į Latviją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Latvijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Vilkikas su priekaba Rostoko uoste Vilkikas su priekaba Rostoko uoste

Kokio dydžio yra LKW WALTER automobilių parkas?

LKW WALTER naudojasi transporto partnerių Europoje tinklu, kurį sudaro daugiau nei 14 000 patikimų partnerių, kurie kruopščiai atrenkami pagal mūsų kokybės standartus. Mes naudojame ne tik gatvės transportą, bet ir kombinuotą transportą. Mes turime daugiau nei 10 000 kranu keliamų puspriekabių, tad esame vienas didžiausių kombinuoto transporto dalyvių.
Vairuotojas tvirtina krovinius ant padėklų Vairuotojas tvirtina krovinius ant padėklų

Kaip LKW WALTER supranta kokybę?

LKW WALTER kokybė visų pirma reiškia optimaliai išpildyti klientų lūkesčius. Todėl visoje įmonėje mes taikome ISO 9001 standartą. Šio standarto laikymąsi kontroliuoja Shared Service SHEQ valdymo komanda, kuri apie savo veiklą skelbia įmonės ataskaitoje.
Verslo susitikimas LKW WALTER Verslo susitikimas LKW WALTER

Kiek lanksti yra LKW WALTER?

Komunikacijos kelias LKW WALTER yra trumpas. Visi sprendimai priimami greitai ir pagal situaciją. LKW WALTER viskas yra po vienu stogu: sąskaitų valdymas, pardavimų valdymas ir transporto valdymas. Taip pat mes kasdien palaikome kontaktą su mūsų klientais, vežėjais bei pakrovimo ir iškrovimo vietomis.
Būstinė Kufšteine Būstinė Kufšteine

Ar LKW WALTER priklauso koncernui?

LKW WALTER yra Austrijos privati įmonė (100 % šeimos verslas) priklausanti WALTER GROUP. Įmonė buvo įkurta 1924 metais, tad jau dešimtmečius sėkmingai vykdo veiklą. Pasitikėkite visais atžvilgiais stabiliu partneriu, tarptautiniu reitingo agentūrų daug metų vertinama kaip pirmos klasės kreditingumo įmonė.

Dar turite klausimų?
Mūsų Latvijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Latvijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti