Mūsų transporto vadybininkai puikiai organizuos Jūsų prekių pakrovimą ir iškrovimą tiek Biškeke, Oše, Džalalabade, tiek bet kurioje kitoje šalies vietoje.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Kirgizijos į visas Europos šalis ir atgal. Moderniausiomis telematikos sistemomis užtikriname tikslią transporto kontrolę. Įsitikinkite taip pat geriausiai organizuotu muitiniu įforminimu.
Biškekas, Kirgistanas Biškekas, Kirgistanas

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Vienas partneris VISIEMS pilniems kroviniams (FTL)
  • Mes kalbame visomis Europos šalių kalbomis
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas

Mūsų populiariausių maršrutų Kirgizijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Kirgizijos ir į Kirgiziją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Italija, Slovakija, Austrija, Vengrija, Vokietija, Bulgarija, Lenkija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Čekija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Kirgizijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Kirgizijos arba į Kirgiziją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Kirgizijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Vilkikas su priekaba Rostoko uoste Vilkikas su priekaba Rostoko uoste

Kokio dydžio yra LKW WALTER automobilių parkas?

LKW WALTER naudojasi transporto partnerių Europoje tinklu, kurį sudaro daugiau nei 14 000 patikimų partnerių, kurie kruopščiai atrenkami pagal mūsų kokybės standartus. Mes naudojame ne tik gatvės transportą, bet ir kombinuotą transportą. Mes turime daugiau nei 10 000 kranu keliamų puspriekabių, tad esame vienas didžiausių kombinuoto transporto dalyvių.
Centrinė LKW WALTER būstinė Wiener Neudorfe naktį Centrinė LKW WALTER būstinė Wiener Neudorfe naktį

Ar LKW WALTER turi atstovybes?

Siekiant veiksmingumo ir lankstumo LKW WALTER kontroliuoja visus pervežimus iš centrinės būstinės Wiener Neudorf'e, šalia Vienos, bei iš įmonės Kufstein mieste Tirolyje. Tuo pačiu metu mes nuolat lankome savo klientus. Kasdien visoje Europoje įvyksta daugiau nei 100 asmeninių susitikimų.
13,6 m tentai (tentinės ir užuolaidinės puspriekabės) Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.
Priekaba su atidarytu šoniniu tentu Priekaba su atidarytu šoniniu tentu

Kaip LKW WALTER užtikrina saugumą?

LKW WALTER saugumas yra labai svarbi tema. Dėl daugelio priemonių mums pavyksta saugoti tiek žmones, tiek krovinius transportavimo metu. Pavyzdžiui, mes taikome mūsų transporto partneriams ir jų vežėjams vairuotojų mokymo programą ir vairuotojų vadovą pagal tarptautines direktyvas.

Dar turite klausimų?
Mūsų Kirgizijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Kirgizijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti