Su moderniausia įranga pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes didžiausioje priėjimo prie jūros neturinčioje valstybėje pasaulyje. Ar tai būtų Astanoje, Almatoje, Oskemene, ar Aktau.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš viso Kazachstano į visas Europos šalis ir atgal. Mes įtikinsime Jus taip pat geriausiai organizuotu muitiniu įforminimu. Pervežimai nuo durų iki durų be perkrovimo yra mums natūralus dalykas.
Kazachstano žemėlapis Kazachstano žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • VIENAS partneris VISOMS Europos šalims
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis
  • Didesnė nei 60 metų transportavimo Rytų Europoje patirtis
  • Skubus aprūpinimas vieta kroviniui sunkvežimyje
  • Tiksli transporto kontrolė, kurią garantuoja mūsų transporto vadybininkai

Mūsų populiariausių maršrutų Kazachstano rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Kazachijos ir į Kazachiją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Šveicarija, Slovakija, Italija, Belgija, Vokietija, Ispanija, Vengrija, Nyderlandai, Austrija, Danija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Kazachstane pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Kazachstano arba į Kazachstaną pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Kazachstane > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Būstinė Kufšteine Būstinė Kufšteine

Ar LKW WALTER priklauso koncernui?

LKW WALTER yra Austrijos privati įmonė (100 % šeimos verslas) priklausanti WALTER GROUP. Įmonė buvo įkurta 1924 metais, tad jau dešimtmečius sėkmingai vykdo veiklą. Pasitikėkite visais atžvilgiais stabiliu partneriu, tarptautiniu reitingo agentūrų daug metų vertinama kaip pirmos klasės kreditingumo įmonė.
Pilnų krovinių transportavimas visoje Europoje vienose rankose Pilnų krovinių transportavimas sunkvežimiais visoje Europoje vienose rankose

Kokiomis kryptimis veža LKW WALTER?

LKW WALTER ekspedicija siūlo pilną transportą visoje Europoje iš pirmų rankų. Mes gabename Jūsų prekes visoje Europoje, taip pat į Rusiją, Centrinę Aziją, Šiaurės Ameriką, Artimuosius Rytus ir vice versa. Taip pat mes vykdome pervežimus ir šalies viduje atskirose ES šalyse (Austrija, Vokietija, Didžioji Britanija, Ispanija, Prancūzija ir Švedija).
Komandos pasitarimas Komandos pasitarimas

Ar didelės yra transporto išlaidos?

Mūsų optimalus kainos / našumo santykis yra viena iš priežasčių, kodėl LKW WALTER yra vienas iš pirmaujančių ekspeditorių Europos vežėjų tinkle. Dėl maršruto ratu, protingo koordinavimo ir planavimo modernia programine įranga mes sumažiname bereikalingus kilometrus ir išnaudojame didžiausią apkrovą.
LKW WALTER sunkvežimis su priekaba gamyklos teritorijoje LKW WALTER sunkvežimis su priekaba gamyklos teritorijoje

Per kiek laiko paruošiama vieta kroviniui?

LKW WALTER rūpinasi kroviniais kiekvieną dieną. Mes naudojamės patikimu vežėjų partnerių tinklu Europoje. Tad mes garantuojame ne tik pakankamai vietos kroviniui, bet ir optimalų reakcijos ir galiojimo terminą.

Dar turite klausimų?
Mūsų Kazachstano specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Kazachstano specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti