Ar Podgoricoje, Tivate, Bijelo Polėje, Plevlioje, ar Ulcinyje. Mes pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes visoje Juodkalnijoje.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Juodkalnijos į visas Europos šalis ir atgal. Mes ne tik kalbame visomis Vakarų ir Rytų Europos kalbomis. Bet ir galime Jus įtikinti puikiai organizuotu muitiniu įforminimu.
Sunkvežimių eismas Juodkalnijoje Sunkvežimių eismas Juodkalnijoje

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Mes kalbame visomis Europos kalbomis
  • Vienas partneris VISIEMS pilniems kroviniams (FTL)
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas

Mūsų populiariausių maršrutų Juodkalnijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Juodkalnijos ir į Juodkalniją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Bulgarija, Rumunija, Italija, Lenkija, Slovėnija, Čekija, Vokietija, Prancūzija, Vengrija, Graikija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Juodkalnijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Juodkalnijos arba į Juodkalniją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Juodkalnijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Centrinė LKW WALTER būstinė Wiener Neudorfe naktį Centrinė LKW WALTER būstinė Wiener Neudorfe naktį

Ar LKW WALTER turi atstovybes?

Siekiant veiksmingumo ir lankstumo LKW WALTER kontroliuoja visus pervežimus iš centrinės būstinės Wiener Neudorf'e, šalia Vienos, bei iš įmonės Kufstein mieste Tirolyje. Tuo pačiu metu mes nuolat lankome savo klientus. Kasdien visoje Europoje įvyksta daugiau nei 100 asmeninių susitikimų.
Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių

Kokia kalba bendrauja LKW WALTER su savo verslo partneriais?

LKW WALTER teikia didelę reikšmę visapusiškiems ir kompetentingiems patarimams klientams. Mes bendraujame su Jumis ir Jūsų verslo partneriais Jūsų šalies kalba. Kadangi pas mus dirba darbuotojai iš 40 šalių, mums sekasi bendrauti visomis svarbiomis kalbomis.
Priekabos pakrovimas Rostoko terminale Priekabos pakrovimas Rostoko terminale

Kokie yra didžiausi LKW WALTER privalumai?

LKW WALTER yra jūsų krovinių transporto partneris, taikantis aukščiausius kokybės, saugumo ir aplinkos apsaugos standartus. Jums teikiama nauda iš naujoviškų transporto sprendimų intermodaliniais būdais bei galite mėgautis asmeniniu ir kompetentingu rūpinimusi visomis Europos kalbomis.
Transporto vadybininkas komandos susitikime Transporto vadybininkas komandos susitikime

Ar LKW WALTER turi kainoraštį?

Kiekvienas transportas yra su individualiais reikalavimais (įranga, trukme, kiekiu, pakrovimo / iškrovimo langais ir pan.) Transporto išlaidos gali greitai keistis priklausomai nuo rinkos sąlygų. Todėl LKW WALTER veikia be fiksuoto kainų sąrašo. Mūsų transporto vadybininkai stengiasi surasti Jums sprendimą geriausiu kainos/našumo sankykiu.

Dar turite klausimų?
Mūsų Juodkalnijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Juodkalnijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti