Ar Madride, Barselonoje, Sevilijoje, Valensijoje, ar Malagoje, mes pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes visose Servanteso, Miro ir Gaudi šalyies vietose.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Ispanijos į visas Europos šalis ir atgal Visose Europos šalyse transporto organizavimas yra vienose rankose, ir tai atneša gausybę privalumų, kuriais turite pasinaudoti. Tam tikrais maršrutais vykdome taip pat ir multimodalinį pervežimą.
Ispanijos žemėlapis Ispanijos žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas
  • Didesnis pajėgumų išnaudojimas (pakrovimo svoris iki 29 tonų) kombinuotame transporte
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis

Mūsų populiariausių maršrutų Ispanijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Ispanijos ir į Ispaniją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Italija, Vokietija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Portugalija, Belgija, Nyderlandai, Austrija, Vengrija, Švedija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Ispanijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Ispanijos arba į Ispaniją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Ispanijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

<STRONG>Pilnų krovinių transportavimas sunkvežimiais visoje Europoje vienose rankose</STRONG> Pilnų krovinių transportavimas sunkvežimiais visoje Europoje vienose rankose

Kokiomis kryptimis veža LKW WALTER?

LKW WALTER ekspedicija siūlo pilną transportą visoje Europoje iš pirmų rankų. Mes gabename Jūsų prekes visoje Europoje, taip pat į Rusiją, Centrinę Aziją, Šiaurės Ameriką, Artimuosius Rytus ir vice versa. Taip pat mes vykdome pervežimus ir šalies viduje atskirose ES šalyse (Austrija, Vokietija, Didžioji Britanija, Ispanija, Prancūzija ir Švedija).
LKW WALTER traukinys Lorche (Vokietija) LKW WALTER traukinys Lorche (Vokietija)

Kiek patirties yra sukaupusi LKW WALTER su intermodaliniu transportu?

LKW WALTER jau nuo 1980 metų pradžios pagrindinį dėmesį skiria naujoviškom transporto alternatyvom lyginant su įprastu transportu keliais. Nuolat plėsdami intermodalinį tinklą, mes tapome vieni iš didžiausių intermodalinio transporto dalyvių Europoje.
Vilkikas su priekaba Rostoko uoste Vilkikas su priekaba Rostoko uoste

Kokio dydžio yra LKW WALTER automobilių parkas?

LKW WALTER naudojasi transporto partnerių Europoje tinklu, kurį sudaro daugiau nei 14 000 patikimų partnerių, kurie kruopščiai atrenkami pagal mūsų kokybės standartus. Mes naudojame ne tik gatvės transportą, bet ir kombinuotą transportą. Mes turime daugiau nei 10 000 kranu keliamų puspriekabių, tad esame vienas didžiausių kombinuoto transporto dalyvių.
Būstinė Kufšteine Būstinė Kufšteine

Ar LKW WALTER priklauso koncernui?

LKW WALTER yra Austrijos privati įmonė (100 % šeimos verslas) priklausanti WALTER GROUP. Įmonė buvo įkurta 1924 metais, tad jau dešimtmečius sėkmingai vykdo veiklą. Pasitikėkite visais atžvilgiais stabiliu partneriu, tarptautiniu reitingo agentūrų daug metų vertinama kaip pirmos klasės kreditingumo įmonė.

Dar turite klausimų?
Mūsų Ispanijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Ispanijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti