Mūsų transporto vadybininkai, pažįstantys šalį, koordinuos Jūsų krovinių transportavimo užsakymus visoje pietvakarių Azijos šalyje. Nesvarbu, ar tai būtų Bagdadas, Um Kasras, ar Samara.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš viso Irako į visas Europos šalis ir atgal. Esame Artimųjų Rytų ekspertai ir kalbame visomis atitinkamomis kalbomis. Puikia logistika užtikriname konkurencingas pervežimo kainas ir saugų transportavimą.
Irako žemėlapis Irako žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Puikiai organizuotos muito operacijos
  • Mes kalbame visomis Europos šalių kalbomis
  • Frachtų kaštų sumažinimas dėl optimalaus apkrovimo
  • Vietiniai ir tarptautiniai transportavimai vienose rankose
  • Transportavimas iš pageidaujamos vietos eksporto šalyje į importo šalį be perkrovimų

Mūsų populiariausių maršrutų Irako rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Irako ir į Iraką (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Italija, Austrija, Irakas, Belgija, Čekija, Kroatija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Lenkija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Irake pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Irako arba į Iraką pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Irake > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Vilkikas su priekaba Rostoko uoste Vilkikas su priekaba Rostoko uoste

Kokio dydžio yra LKW WALTER automobilių parkas?

LKW WALTER naudojasi transporto partnerių Europoje tinklu, kurį sudaro daugiau nei 14 000 patikimų partnerių, kurie kruopščiai atrenkami pagal mūsų kokybės standartus. Mes naudojame ne tik gatvės transportą, bet ir kombinuotą transportą. Mes turime daugiau nei 10 000 kranu keliamų puspriekabių, tad esame vienas didžiausių kombinuoto transporto dalyvių.
Sunkvežimio pakrovimas prekėmis ant padėklų Sunkvežimio pakrovimas prekėmis ant padėklų

Ką veža LKW WALTER?

Pagrindinė LKW WALTER veikla - pilnų krovinių transporto organizavimas keliais ir intermodaliniu būdu. Mūsų veiklos pagrindas - nepavojingų, supakuotų krovinių gabenimas iš vartojimo prekių, medienos ir popieriaus, chemijos, metalo, automobilių ir elektros pramonės sričių.
Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas

Ką reiškia „iš pirmų rankų“?

LKW WALTER perima rūpinimąsi Jūsų pilnų krovinių transporto organizavimu visose Europos šalyse, taip pat Rusijoje, Centrinėje Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Nepriklausomai nuo to, kur yra įsikūrusi Jūsų įmonė. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš visos Europos yra atsakingi už Jūsų užsakymą nuo užsakymo pateikimo iki pristatymo ir globoja Jus Jūsų kalba.
Verslo susitikimas LKW WALTER Verslo susitikimas LKW WALTER

Kiek lanksti yra LKW WALTER?

Komunikacijos kelias LKW WALTER yra trumpas. Visi sprendimai priimami greitai ir pagal situaciją. LKW WALTER viskas yra po vienu stogu: sąskaitų valdymas, pardavimų valdymas ir transporto valdymas. Taip pat mes kasdien palaikome kontaktą su mūsų klientais, vežėjais bei pakrovimo ir iškrovimo vietomis.

Dar turite klausimų?
Mūsų Irako specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Irako specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti