Mūsų transporto vadybininkai, mokantys kalbą, organizuos Jūsų krovinių pakrovimą ir iškrovimą visoje šalyje. Ar tai būtų Tbilisyje, Kataisyje, Batumyje, ar Suchumyje.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Gruzijos į visas Europos šalis ir atgal. Pasikliaukite partneriu, kuris visada ieškos Jums geriausio sprendimo. Garantuojame optimalią transportavimo trukmę ir konkurencingas pervežimo kainas.
Žvilgsnis į Tbilisį (Gruzija) Žvilgsnis į Tbilisį (Gruzija)

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Transporto sprendimai visoje Europoje – „viskas vienose rankose“
  • Perėmimo galimybė kiekvieną dieną
  • Tiksli transporto kontrolė, kurią garantuoja mūsų transporto vadybininkai
  • Modernių ir ekologiškų sunkvežimių naudojimas
  • Papildomas krovumas (nuosavi LKW WALTER paskirtiniai traukiniai)

Mūsų populiariausių maršrutų Gruzijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Gruzijos ir į Gruziją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Italija, Turkija, Slovakija, Austrija, Vokietija, Lenkija, Vengrija, Nyderlandai, Belgija, Čekija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Gruzijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Gruzijos arba į Gruziją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Gruzijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Vairuotojas tvirtina krovinius ant padėklų Vairuotojas tvirtina krovinius ant padėklų

Kaip LKW WALTER supranta kokybę?

LKW WALTER kokybė visų pirma reiškia optimaliai išpildyti klientų lūkesčius. Todėl visoje įmonėje mes taikome ISO 9001 standartą. Šio standarto laikymąsi kontroliuoja Shared Service SHEQ valdymo komanda, kuri apie savo veiklą skelbia įmonės ataskaitoje.
Pilnų krovinių transportavimas visoje Europoje vienose rankose Pilnų krovinių transportavimas sunkvežimiais visoje Europoje vienose rankose

Kokiomis kryptimis veža LKW WALTER?

LKW WALTER ekspedicija siūlo pilną transportą visoje Europoje iš pirmų rankų. Mes gabename Jūsų prekes visoje Europoje, taip pat į Rusiją, Centrinę Aziją, Šiaurės Ameriką, Artimuosius Rytus ir vice versa. Taip pat mes vykdome pervežimus ir šalies viduje atskirose ES šalyse (Austrija, Vokietija, Didžioji Britanija, Ispanija, Prancūzija ir Švedija).
Klientų portalas CONNECT Klientų portalas CONNECT

Kokie CONNECT privalumai?

Klientų portale CONNECT galite atlikti užsakymą internetu. Tai reiškia, Jūs paspaudę pelę pasirenkate pasiūlymą, užsakote ir galite peržiūrėti užsakymą. Taip pat CONNECT portale mes papildomai pateiksime jums kitą naudingą informaciją.
Komandos pasitarimas Komandos pasitarimas

Ar didelės yra transporto išlaidos?

Mūsų optimalus kainos / našumo santykis yra viena iš priežasčių, kodėl LKW WALTER yra vienas iš pirmaujančių ekspeditorių Europos vežėjų tinkle. Dėl maršruto ratu, protingo koordinavimo ir planavimo modernia programine įranga mes sumažiname bereikalingus kilometrus ir išnaudojame didžiausią apkrovą.

Dar turite klausimų?
Mūsų Gruzijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Gruzijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti