Ar tai būtų Talinas, Hapsalu, ar Veru, mes pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes visose labiausiai į šiaurę nutolusios Baltijos valstybės vietose.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Estijos į visas Europos šalis ir atgal. Kartu galime suteikti individualią konsultaciją Jūsų gimtąja kalba. Be to, dėl sumanaus koordinavimo garantuojame konkurencingas pervežimo kainas.
Estijos Laisvės paminklas Estijos Laisvės paminklas

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Greitas Jūsų prekių perėmimas visoje Europoje
  • Frachtų kaštų sumažinimas dėl optimalaus apkrovimo
  • Mes kalbame visomis Europos kalbomis

Mūsų populiariausių maršrutų Estijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Estijos ir į Estiją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Lenkija, Vengrija, Austrija, Estija, Slovakija, Slovėnija, Belgija, Italija, Nyderlandai.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Estijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Estijos arba į Estiją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Estijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių

Kokia kalba bendrauja LKW WALTER su savo verslo partneriais?

LKW WALTER teikia didelę reikšmę visapusiškiems ir kompetentingiems patarimams klientams. Mes bendraujame su Jumis ir Jūsų verslo partneriais Jūsų šalies kalba. Kadangi pas mus dirba darbuotojai iš 40 šalių, mums sekasi bendrauti visomis svarbiomis kalbomis.
Transporto vadybininkas komandos susitikime Transporto vadybininkas komandos susitikime

Ar LKW WALTER turi kainoraštį?

Kiekvienas transportas yra su individualiais reikalavimais (įranga, trukme, kiekiu, pakrovimo / iškrovimo langais ir pan.) Transporto išlaidos gali greitai keistis priklausomai nuo rinkos sąlygų. Todėl LKW WALTER veikia be fiksuoto kainų sąrašo. Mūsų transporto vadybininkai stengiasi surasti Jums sprendimą geriausiu kainos/našumo sankykiu.
LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka) LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka)

Ar LKW WALTER klientai yra tik didelės įmonės?

LKW WALTER organizuoja pilną krovinių gabenimą tarptautiniams koncernams, taip pat mažoms bei vidutinėms įmonėms. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ir vietos Jūs galite naudotis pirmos klasės transporto paslaugomis.
LKW WALTER priekaba Rostoko uoste LKW WALTER priekaba Rostoko uoste

Ką reiškia „GREEN transport“?

Aplinkos apsauga jau daugelį metų yra LKW WALTER didelis siekis. Mes bendradarbiaujame su transporto partneriais, naudojančiais aplinkai draugiškus sunkvežimius, investuojame į intermodalinio transporto moderniausią įrangą, naudojame krovinių gabenimą artimuoju susisiekimu jūra kaip aplinkai draugišką transporto alternatyvą ir nuolat optimizuojame mūsų transporto planus. Todėl šiandien esame aplinką tausojančių transporto sprendimų lyderiai.

Dar turite klausimų?
Mūsų Estijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Estijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti