Su moderniausia įranga pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes Sofijoje, Plovdive, Varnoje ir bet kurioje kitoje šalies vietoje.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Bulgarijos į visas Europos šalis ir atgal. Bet kada esame pasiruošę Jums pasiūlyti optimalius transportavimo sprendimus. Pvz., net ir tada, jei Jums skubiai prireiktų vietos kroviniui sunkvežimyje.
Vėliava ant Bulgarijos žemėlapio Vėliava ant Bulgarijos žemėlapio

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Mes kalbame visomis Europos kalbomis
  • Greitas pilnų krovinių perėmimas
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas

Mūsų populiariausių maršrutų Bulgarijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Bulgarijos ir į Bulgariją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Rumunija, Vokietija, Graikija, Italija, Austrija, Serbija, Čekija, Lenkija, Vengrija, Švedija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Bulgarijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Bulgarijos arba į Bulgariją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Bulgarijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Rytų Europos žemėlapis Rytų Europos žemėlapis

Kokia LKW WALTER patirtis dirbant su Rytų Europa?

Pasirinkite LKW WALTER ir patikėkite pilnų krovinių gabenimą Europos rinkos lyderei. Mes turime daugiau nei 60 metų patirtį logistikos srityje Rytų Europoje bei atitinkamas kalbos žinias. Tad Jums suteikiama nauda visose transporto užsakymo fazėse nuo užsakymo iki pristatymo.
Kelių transportas sunkvežimiais Kelių transportas sunkvežimiais

Kokie yra didžiausi LKW WALTER privalumai?

LKW WALTER yra jūsų krovinių transporto partneris, taikantis aukščiausius kokybės, saugumo ir aplinkos apsaugos standartus. Jums teikiama nauda iš naujoviškų transporto sprendimų intermodaliniais būdais bei galite mėgautis asmeniniu ir kompetentingu rūpinimusi visomis Europos kalbomis.
LKW WALTER sunkvežimis su priekaba gamyklos teritorijoje LKW WALTER sunkvežimis su priekaba gamyklos teritorijoje

Per kiek laiko paruošiama vieta kroviniui?

LKW WALTER rūpinasi kroviniais kiekvieną dieną. Mes naudojamės patikimu vežėjų partnerių tinklu Europoje. Tad mes garantuojame ne tik pakankamai vietos kroviniui, bet ir optimalų reakcijos ir galiojimo terminą.
Priekaba su atidarytu šoniniu tentu Priekaba su atidarytu šoniniu tentu

Kaip LKW WALTER užtikrina saugumą?

LKW WALTER saugumas yra labai svarbi tema. Dėl daugelio priemonių mums pavyksta saugoti tiek žmones, tiek krovinius transportavimo metu. Pavyzdžiui, mes taikome mūsų transporto partneriams ir jų vežėjams vairuotojų mokymo programą ir vairuotojų vadovą pagal tarptautines direktyvas.

Dar turite klausimų?
Mūsų Bulgarijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Bulgarijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti