Pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes visoje šalyje. Ar tai būtų Sarajevas, Bichačas, Tuzla, Mostaras, ar Bania Luka.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Bosnijos ir Hercegovinos į visas Europos šalis ir atgal. Mes bendraujame su Jumis Jūsų gimtąja kalba. Taip pat rūpinamės, kad Jūsų kroviniai, transportuojami sunkvežimiais, saugiai pasiektų tikslą.
Tiltas per Drinos upę (Višegrado miestas Bosnijoje ir Hercegovinoje) Tiltas per Drinos upę (Višegrado miestas Bosnijoje ir Hercegovinoje)

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Vienas partneris VISIEMS pilniems kroviniams (FTL)
  • Konkurencingos kainos esant optimaliam panaudojimui
  • Optimalus transportavimo laikas

Mūsų populiariausių maršrutų Bosnijos ir Hercegovinos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Bosnijos ir Hercegovinos ir į Bosniją ir Hercegoviną (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Švedija, Vokietija, Bulgarija, Didžioji Britanija, Italija, Austrija, Rumunija, Lenkija, Graikija, Vengrija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Bosnijoje ir Hercegovinoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Bosnijos ir Hercegovinos arba į Bosniją ir Hercegoviną pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Bosnijoje ir Hercegovinoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.
Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas

Ką reiškia „iš pirmų rankų“?

LKW WALTER perima rūpinimąsi Jūsų pilnų krovinių transporto organizavimu visose Europos šalyse, taip pat Rusijoje, Centrinėje Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Nepriklausomai nuo to, kur yra įsikūrusi Jūsų įmonė. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš visos Europos yra atsakingi už Jūsų užsakymą nuo užsakymo pateikimo iki pristatymo ir globoja Jus Jūsų kalba.
Komandos pasitarimas Komandos pasitarimas

Ar didelės yra transporto išlaidos?

Mūsų optimalus kainos / našumo santykis yra viena iš priežasčių, kodėl LKW WALTER yra vienas iš pirmaujančių ekspeditorių Europos vežėjų tinkle. Dėl maršruto ratu, protingo koordinavimo ir planavimo modernia programine įranga mes sumažiname bereikalingus kilometrus ir išnaudojame didžiausią apkrovą.
Rytų Europos žemėlapis Rytų Europos žemėlapis

Kokia LKW WALTER patirtis dirbant su Rytų Europa?

Pasirinkite LKW WALTER ir patikėkite pilnų krovinių gabenimą Europos rinkos lyderei. Mes turime daugiau nei 60 metų patirtį logistikos srityje Rytų Europoje bei atitinkamas kalbos žinias. Tad Jums suteikiama nauda visose transporto užsakymo fazėse nuo užsakymo iki pristatymo.

Dar turite klausimų?
Mūsų Bosnijos ir Hercegovinos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Bosnijos ir Hercegovinos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti