Pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes bet kurioje Nyderlandų, Belgijos ir Liuksemburgo vietoje. Patikimai, saugiai ir greitai.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visų Beniliukso valstybių į visas Europos šalis ir atgal. Aukščiausio lygio transporto logistika dėl komunikacijos Jūsų gimtąja kalba. Tam tikrais maršrutais vykdome taip pat ir multimodalinį pervežimą.
Beniliukso sąjungos vėliava Beniliukso sąjungos vėliava

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Didesnis pajėgumų išnaudojimas (pakrovimo svoris iki 29 tonų) kombinuotame transporte
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas

Mūsų populiariausių maršrutų Beniliukso valstybių rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Beniliukso valstybių ir į Beniliukso valstybes (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Didžioji Britanija, Prancūzija, Italija, Austrija, Ispanija, Lenkija, Švedija, Čekija, Vengrija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Beniliukso valstybėse pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Beniliukso valstybių arba į Beniliukso valstybes pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Beniliukso valstybėse > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

kranu keliama puspriekabė pakraunama ožiniu kranu Liubeke kranu keliama puspriekabė pakraunama ožiniu kranu Liubeke

Kokie yra intermodalinio transporto privalumai?

LKW WALTER pasitelkdama intermodalinio transporto sprendimus siūlo Jums daug privalumų. Pavyzdžiui, budėjimo įrangos paruošimas, didesnis pakrovimo svoris iki 29 t, bei išvengimas važiavimo apribojimų naktį bei švenčių dienomis.
Klientų portalas CONNECT Klientų portalas CONNECT

Kokie CONNECT privalumai?

Klientų portale CONNECT galite atlikti užsakymą internetu. Tai reiškia, Jūs paspaudę pelę pasirenkate pasiūlymą, užsakote ir galite peržiūrėti užsakymą. Taip pat CONNECT portale mes papildomai pateiksime jums kitą naudingą informaciją.
Priekaba su atidarytu šoniniu tentu Priekaba su atidarytu šoniniu tentu

Kaip LKW WALTER užtikrina saugumą?

LKW WALTER saugumas yra labai svarbi tema. Dėl daugelio priemonių mums pavyksta saugoti tiek žmones, tiek krovinius transportavimo metu. Pavyzdžiui, mes taikome mūsų transporto partneriams ir jų vežėjams vairuotojų mokymo programą ir vairuotojų vadovą pagal tarptautines direktyvas.
Sunkvežimio pakrovimas prekėmis ant padėklų Sunkvežimio pakrovimas prekėmis ant padėklų

Ką veža LKW WALTER?

Pagrindinė LKW WALTER veikla - pilnų krovinių transporto organizavimas keliais ir intermodaliniu būdu. Mūsų veiklos pagrindas - nepavojingų, supakuotų krovinių gabenimas iš vartojimo prekių, medienos ir popieriaus, chemijos, metalo, automobilių ir elektros pramonės sričių.

Dar turite klausimų?
Mūsų Beniliukso valstybių specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Beniliukso valstybių specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti