Greitai, laiku ir patikimai pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes visose Estijos, Latvijos bei Lietuvos vietose.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visų Baltijos šalių į visas Europos šalis ir atgal. Dėl mūsų ilgalaikės patirties dirbant su Rytų Europa, galime pasiūlyti konkurencingas pervežimo kainas. Visa tai nepriklauso nei nuo Jūsų įmonės dydžio, nei nuo vietos.
Baltijos šalių žemėlapis Baltijos šalių žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Važtapinigių išlaidų mažėjimas dėl optimalios apkrovos ir logistikos
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis
  • Didesnė nei 60 metų transportavimo Rytų Europoje patirtis

Mūsų populiariausių maršrutų Baltijos šalių rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Baltijos šalių ir į Baltijos šalis (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Lenkija, Austrija, Slovakija, Vengrija, Italija, Čekija, Slovėnija, Nyderlandai, Belgija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Baltijos šalyse pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Baltijos šalių arba į Baltijos šalis pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Baltijos šalyse > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Rytų Europos žemėlapis Rytų Europos žemėlapis

Kokia LKW WALTER patirtis dirbant su Rytų Europa?

Pasirinkite LKW WALTER ir patikėkite pilnų krovinių gabenimą Europos rinkos lyderei. Mes turime daugiau nei 60 metų patirtį logistikos srityje Rytų Europoje bei atitinkamas kalbos žinias. Tad Jums suteikiama nauda visose transporto užsakymo fazėse nuo užsakymo iki pristatymo.
Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių

Kokia kalba bendrauja LKW WALTER su savo verslo partneriais?

LKW WALTER teikia didelę reikšmę visapusiškiems ir kompetentingiems patarimams klientams. Mes bendraujame su Jumis ir Jūsų verslo partneriais Jūsų šalies kalba. Kadangi pas mus dirba darbuotojai iš 40 šalių, mums sekasi bendrauti visomis svarbiomis kalbomis.
Komandos pasitarimas Komandos pasitarimas

Ar didelės yra transporto išlaidos?

Mūsų optimalus kainos / našumo santykis yra viena iš priežasčių, kodėl LKW WALTER yra vienas iš pirmaujančių ekspeditorių Europos vežėjų tinkle. Dėl maršruto ratu, protingo koordinavimo ir planavimo modernia programine įranga mes sumažiname bereikalingus kilometrus ir išnaudojame didžiausią apkrovą.
LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka) LKW WALTER transporto organizavimas (biuro patalpos nuotrauka)

Ar LKW WALTER klientai yra tik didelės įmonės?

LKW WALTER organizuoja pilną krovinių gabenimą tarptautiniams koncernams, taip pat mažoms bei vidutinėms įmonėms. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ir vietos Jūs galite naudotis pirmos klasės transporto paslaugomis.

Dar turite klausimų?
Mūsų Baltijos šalių specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Baltijos šalių specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti