Laiku, patikimai ir greitai pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes Minske, Horkuose, Gomelyje, Breste, Pinske, Novapolacke ar Vitebske.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Baltarusijos į visas Europos šalis ir atgal. Skubiai perimsime Jūsų krovinį ir kontroliuosime visą transportavimo eigą. Pasinaudokite aukščiausio lygio logistika.
Baltarusijos žemėlapis Baltarusijos žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas
  • Perėmimo galimybė kiekvieną dieną
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis

Mūsų populiariausių maršrutų Baltarusijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Baltarusijos ir į Baltarusiją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Belgija, Austrija, Italija, Švedija, Čekija, Slovakija, Nyderlandai, Prancūzija, Suomija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Baltarusijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Baltarusijos arba į Baltarusiją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Baltarusijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Komandos pasitarimas Komandos pasitarimas

Ar didelės yra transporto išlaidos?

Mūsų optimalus kainos / našumo santykis yra viena iš priežasčių, kodėl LKW WALTER yra vienas iš pirmaujančių ekspeditorių Europos vežėjų tinkle. Dėl maršruto ratu, protingo koordinavimo ir planavimo modernia programine įranga mes sumažiname bereikalingus kilometrus ir išnaudojame didžiausią apkrovą.
Verslo susitikimas LKW WALTER Verslo susitikimas LKW WALTER

Kiek lanksti yra LKW WALTER?

Komunikacijos kelias LKW WALTER yra trumpas. Visi sprendimai priimami greitai ir pagal situaciją. LKW WALTER viskas yra po vienu stogu: sąskaitų valdymas, pardavimų valdymas ir transporto valdymas. Taip pat mes kasdien palaikome kontaktą su mūsų klientais, vežėjais bei pakrovimo ir iškrovimo vietomis.
Vairuotojas tvirtina krovinius ant padėklų Vairuotojas tvirtina krovinius ant padėklų

Kaip LKW WALTER supranta kokybę?

LKW WALTER kokybė visų pirma reiškia optimaliai išpildyti klientų lūkesčius. Todėl visoje įmonėje mes taikome ISO 9001 standartą. Šio standarto laikymąsi kontroliuoja Shared Service SHEQ valdymo komanda, kuri apie savo veiklą skelbia įmonės ataskaitoje.
Vilkikas su priekaba Rostoko uoste Vilkikas su priekaba Rostoko uoste

Kokio dydžio yra LKW WALTER automobilių parkas?

LKW WALTER naudojasi transporto partnerių Europoje tinklu, kurį sudaro daugiau nei 14 000 patikimų partnerių, kurie kruopščiai atrenkami pagal mūsų kokybės standartus. Mes naudojame ne tik gatvės transportą, bet ir kombinuotą transportą. Mes turime daugiau nei 10 000 kranu keliamų puspriekabių, tad esame vienas didžiausių kombinuoto transporto dalyvių.

Dar turite klausimų?
Mūsų Baltarusijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Baltarusijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti