Nesvarbu, ar Kroatija, Serbija, Bosnija ir Hercegovina, Kosovas, Juodkalnija, Albanija, ar Makedonija, mes pakrausime ir iškrausime visame regione.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visų Balkanų valstybių į visas Europos šalis ir atgal. Būdami „One-Stop-Shop“ partneriu siūlome Jums svarbius efektyvumo privalumus. Pavyzdžiui, patrauklias pervežimo kainas, sumažinant tuščius kilometrus iki minimumo.
Balkanų šalių žemėlapis Balkanų šalių žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Mes kalbame visomis Europos kalbomis
  • Transporto sprendimai visoje Europoje – „viskas vienose rankose“
  • Konkurencingos pervežimų kainos dėl optimalios transporto logistikos
  • Didesnė nei 60 metų transportavimo Rytų Europoje patirtis
  • Optimalus transportavimo laikas

Mūsų populiariausių maršrutų Balkanų valstybių rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Balkanų valstybių ir į Balkanų valstybes (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Italija, Prancūzija, Švedija, Lenkija, Vengrija, Nyderlandai, Didžioji Britanija, Belgija, Ispanija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Balkanų valstybėse pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Balkanų valstybių arba į Balkanų valstybes pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Balkanų valstybėse > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.
Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas

Ką reiškia „iš pirmų rankų“?

LKW WALTER perima rūpinimąsi Jūsų pilnų krovinių transporto organizavimu visose Europos šalyse, taip pat Rusijoje, Centrinėje Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Nepriklausomai nuo to, kur yra įsikūrusi Jūsų įmonė. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš visos Europos yra atsakingi už Jūsų užsakymą nuo užsakymo pateikimo iki pristatymo ir globoja Jus Jūsų kalba.
Komandos pasitarimas Komandos pasitarimas

Ar didelės yra transporto išlaidos?

Mūsų optimalus kainos / našumo santykis yra viena iš priežasčių, kodėl LKW WALTER yra vienas iš pirmaujančių ekspeditorių Europos vežėjų tinkle. Dėl maršruto ratu, protingo koordinavimo ir planavimo modernia programine įranga mes sumažiname bereikalingus kilometrus ir išnaudojame didžiausią apkrovą.
Rytų Europos žemėlapis Rytų Europos žemėlapis

Kokia LKW WALTER patirtis dirbant su Rytų Europa?

Pasirinkite LKW WALTER ir patikėkite pilnų krovinių gabenimą Europos rinkos lyderei. Mes turime daugiau nei 60 metų patirtį logistikos srityje Rytų Europoje bei atitinkamas kalbos žinias. Tad Jums suteikiama nauda visose transporto užsakymo fazėse nuo užsakymo iki pristatymo.

Dar turite klausimų?
Mūsų Balkanų valstybių specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Balkanų valstybių specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Su LKW WALTER ir į kaimynines šalis


^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad vartotojas galėtų kuo geriau naudotis šia svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, sutinkate su slapukų išsaugojimu. Daugiau informacijos rasite: Naudojimo sąlygos