Turėdami daug patirties ir specialiųjų žinių, transportuosime Jūsų krovinius visoje šalyje. Ar tai būtų Baku, Gendžėje, Šekyje, ar Širvane.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš viso Azerbaidžano į visas Europos šalis ir atgal. Pasinaudokite gausybe privalumų, kuriuos atneša centralizuotas transporto organizavimas. Pavyzdžiui, konkurencingomis pervežimo kainomis dėl maksimalaus transporto priemonių užimtumo.
Azerbaidžanas, žvilgsnis į Baku Azerbaidžanas, žvilgsnis į Baku

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Visose Europos šalyse – transporto organizavimas vienose rankose
  • Greitas pilnų krovinių perėmimas
  • Konkurencingos kainos esant optimaliam panaudojimui
  • ekologiška transporto alternatyva
  • Kokybės sertifikatas ISO 9001 / SQAS

Mūsų populiariausių maršrutų Azerbaidžano rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Azerbaidžano ir į Azerbaidžaną (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Italija, Didžioji Britanija, Vokietija, Nyderlandai, Rumunija, Turkija, Ispanija, Lenkija, Slovakija, Norvegija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Azerbaidžane pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Azerbaidžano arba į Azerbaidžaną pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Azerbaidžane > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

LKW WALTER sunkvežimis su priekaba gamyklos teritorijoje LKW WALTER sunkvežimis su priekaba gamyklos teritorijoje

Per kiek laiko paruošiama vieta kroviniui?

LKW WALTER rūpinasi kroviniais kiekvieną dieną. Mes naudojamės patikimu vežėjų partnerių tinklu Europoje. Tad mes garantuojame ne tik pakankamai vietos kroviniui, bet ir optimalų reakcijos ir galiojimo terminą.
Priekaba su atidarytu šoniniu tentu Priekaba su atidarytu šoniniu tentu

Kaip LKW WALTER užtikrina saugumą?

LKW WALTER saugumas yra labai svarbi tema. Dėl daugelio priemonių mums pavyksta saugoti tiek žmones, tiek krovinius transportavimo metu. Pavyzdžiui, mes taikome mūsų transporto partneriams ir jų vežėjams vairuotojų mokymo programą ir vairuotojų vadovą pagal tarptautines direktyvas.
Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.
Užsakymas internetu CONNECT Užsakymas internetu CONNECT

Vykdyti transporto užsakymus internetu?

Su LKW WALTER tai visai paprasta! Mūsų klientų portale CONNECT mes jums suteikiame puikų įrankį. Jūs galite vienu pelės paspaudimu patogiai užsisakyti transportą ir peržiūrėti užsakymą.

Dar turite klausimų?
Mūsų Azerbaidžano specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Azerbaidžano specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti