Mes pakrausime ir iškrausime Jūsų prekes tiek Vienoje, Lince, Grace ir Zalcburge, tiek Insbruke, Feldkirchene ir bet kurioje vietoje tarp Bodeno ir Noizidlio ežero.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Austrijos į visas Europos šalis ir atgal. Be to, siūlome Jums transportavimo paslaugas ir Austrijos viduje. Tam tikrais maršrutais vykdome taip pat ir multimodalinį pervežimą.
Brenerio automagistralė, Europos tiltas (Insbrukas, Austrija) Brenerio automagistralė, Europos tiltas (Insbrukas, Austrija)

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Transportavimas iš pageidaujamos vietos eksporto šalyje į importo šalį, net ir daliniams kroviniams
  • Perėmimo galimybė kiekvieną dieną
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas
  • Ekologiška transportavimo alternatyva – „Kombinuotasis transportas“ – iki 29 t ir talpa 36 padėklams pastatyti
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis

Mūsų populiariausių maršrutų Austrijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Austrijos ir į Austriją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Italija, Nyderlandai, Prancūzija, Švedija, Didžioji Britanija, Belgija, Lenkija, Ispanija, Vengrija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Austrijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Austrijos arba į Austriją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Austrijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Pilnų krovinių transportavimas visoje Europoje vienose rankose Pilnų krovinių transportavimas sunkvežimiais visoje Europoje vienose rankose

Kokiomis kryptimis veža LKW WALTER?

LKW WALTER ekspedicija siūlo pilną transportą visoje Europoje iš pirmų rankų. Mes gabename Jūsų prekes visoje Europoje, taip pat į Rusiją, Centrinę Aziją, Šiaurės Ameriką, Artimuosius Rytus ir vice versa. Taip pat mes vykdome pervežimus ir šalies viduje atskirose ES šalyse (Austrija, Vokietija, Didžioji Britanija, Ispanija, Prancūzija ir Švedija).
Klientų portalas CONNECT Klientų portalas CONNECT

Kokie CONNECT privalumai?

Klientų portale CONNECT galite atlikti užsakymą internetu. Tai reiškia, Jūs paspaudę pelę pasirenkate pasiūlymą, užsakote ir galite peržiūrėti užsakymą. Taip pat CONNECT portale mes papildomai pateiksime jums kitą naudingą informaciją.
Centrinė LKW WALTER būstinė Wiener Neudorfe naktį Centrinė LKW WALTER būstinė Wiener Neudorfe naktį

Ar LKW WALTER turi atstovybes?

Siekiant veiksmingumo ir lankstumo LKW WALTER kontroliuoja visus pervežimus iš centrinės būstinės Wiener Neudorf'e, šalia Vienos, bei iš įmonės Kufstein mieste Tirolyje. Tuo pačiu metu mes nuolat lankome savo klientus. Kasdien visoje Europoje įvyksta daugiau nei 100 asmeninių susitikimų.
Sandėliavimo lentynos WALTER LAGER-BETRIEBE (Wiener Neudorfe, Austrijoje) Sandėliavimo lentynos WALTER LAGER-BETRIEBE (Wiener Neudorfe, Austrijoje)

Ar LKW WALTER gali suteikti plotą sandėliavimui?

Taip, dukterinė įmonė WALTER LAGER-BETRIEBE Wiener Neudorf'e siūlo šiuolaikiškus aukštų stelažų sandėlius. Tai idealus partneris ieškant sprendimų dėl centrinio sandėlio ir užsakomųjų paslaugų. Pagal Jūsų poreikius bus pritaikyta sandėlio koncepcija. Daugiau informacijos rasite www.walter-lager-betriebe.com.

Dar turite klausimų?
Mūsų Austrijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Austrijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti