Pakrausime ir iškrausime Jums prekes ir Šiaurės Afrikoje. Čia pagrindinį dėmesį skiriame Marokui ir Tunisui. Ar tai būtų Marakešas, Tunisas, Sfaksas, ar Kairuanas.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Šiaurės Afrikos į visas Europos šalis ir atgal. Ir tai trumposios jūrų laivybos (Short Sea Shipping) dėka. Be to, su tikslia kontrole ir saugiu stovėjimo aikštelių tinklu galime Jums suteikti maksimalų saugumą.
Atlaso kalnai Šiaurės Afrikoje Atlaso kalnai Šiaurės Afrikoje

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Tentinių priekabų naudojimas
  • Transportavimas iš pageidaujamos vietos eksporto šalyje į importo šalį be perkrovimų
  • Trumpi išankstiniai pranešimai apie krovinio perėmimą visoje Europoje
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas
  • Saugių stovėjimo aukštelių tinklas Maroke, Tunise ir visoje Europoje

Mūsų populiariausių maršrutų Šiaurės Afrikos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Šiaurės Afrikos ir į Šiaurės Afriką (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Italija, Ispanija, Vokietija, Vengrija, Belgija, Portugalija, Austrija, Nyderlandai, Rumunija, Didžioji Britanija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Šiaurės Afrikoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Šiaurės Afrikos arba į Šiaurės Afriką pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Šiaurės Afrikoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.
Pervežimas laivu į Šiaurės Afriką Pervežimas laivu į Šiaurės Afriką

Į Šiaurės Afriką intermodaliniu transportu?

Marokas ir Tunisas yra Šiaurės Afrikoje, kuri yra didelė LKW WALTER intermodalinio transporto tinklo dalis. Iš visų svarbiausių ekonominių Europos centrų mes gabename Jūsų prekes į Ispanijos ar Italijos uostus. Nuo ten kroviniai gabenami laivais toliau į Maroką ir Tunisą. Raktinis žodis: „Short Sea Shipping“. Jūsų privalumai: išvengimas kamščių ir važiavimo draudimų, didesnė pakrovimo galia su mažomis išlaidomis, moderni įranga, vieta pagal GPS ir dar daugiau.
Mutinės lentelė Mutinės lentelė

Kaip LKW WALTER tvarko muito procedūras?

LKW WALTER paprastai ir efektingai susitvarko su muito procedūromis. Visuose svarbiuose uostuose ar sienų perėjimuose su dideliu judėjimu LKW WALTER turi savo muitinės agentus.
Priekaba su atidarytu šoniniu tentu Priekaba su atidarytu šoniniu tentu

Kaip LKW WALTER užtikrina saugumą?

LKW WALTER saugumas yra labai svarbi tema. Dėl daugelio priemonių mums pavyksta saugoti tiek žmones, tiek krovinius transportavimo metu. Pavyzdžiui, mes taikome mūsų transporto partneriams ir jų vežėjams vairuotojų mokymo programą ir vairuotojų vadovą pagal tarptautines direktyvas.

Dar turite klausimų?
Mūsų Šiaurės Afrikos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Šiaurės Afrikos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti