Turėdami daug patirties ir specialiųjų žinių, transportuosime Jūsų krovinius visame regione. Ar tai būtų Armėnija, Azerbaidžanas, ar Gruzija.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš viso Kaukazo į visas Europos šalis ir atgal. Esame Jums idealus partneris visose šalyse, kalbantis visomis Vakarų ir Rytų Europos kalbomis. Mielai pateiksime Jums individualų pasiūlymą.
Kaukazas (Mzcheta, Gruzija) Kaukazas (Mzcheta, Gruzija)

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • VIENAS partneris VISOMS Europos šalims
  • Asmeninė globa Jūsų gimtąja kalba
  • Konkurencingos kainos esant optimaliam panaudojimui

Mūsų populiariausių maršrutų Kaukazo rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Kaukazo ir į Kaukazą (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Italija, Didžioji Britanija, Vokietija, Nyderlandai, Rumunija, Turkija, Lenkija, Ispanija, Slovakija, Austrija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Kaukaze pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Kaukazo arba į Kaukazą pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Kaukaze > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Komandos pasitarimas Komandos pasitarimas

Ar didelės yra transporto išlaidos?

Mūsų optimalus kainos / našumo santykis yra viena iš priežasčių, kodėl LKW WALTER yra vienas iš pirmaujančių ekspeditorių Europos vežėjų tinkle. Dėl maršruto ratu, protingo koordinavimo ir planavimo modernia programine įranga mes sumažiname bereikalingus kilometrus ir išnaudojame didžiausią apkrovą.
Mutinės lentelė Mutinės lentelė

Kaip LKW WALTER tvarko muito procedūras?

LKW WALTER paprastai ir efektingai susitvarko su muito procedūromis. Visuose svarbiuose uostuose ar sienų perėjimuose su dideliu judėjimu LKW WALTER turi savo muitinės agentus.
Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių Mūsų darbuotojai yra iš daugiau nei 40 šalių

Kokia kalba bendrauja LKW WALTER su savo verslo partneriais?

LKW WALTER teikia didelę reikšmę visapusiškiems ir kompetentingiems patarimams klientams. Mes bendraujame su Jumis ir Jūsų verslo partneriais Jūsų šalies kalba. Kadangi pas mus dirba darbuotojai iš 40 šalių, mums sekasi bendrauti visomis svarbiomis kalbomis.
Sunkvežimio pakrovimas prekėmis ant padėklų Sunkvežimio pakrovimas prekėmis ant padėklų

Ką veža LKW WALTER?

Pagrindinė LKW WALTER veikla - pilnų krovinių transporto organizavimas keliais ir intermodaliniu būdu. Mūsų veiklos pagrindas - nepavojingų, supakuotų krovinių gabenimas iš vartojimo prekių, medienos ir popieriaus, chemijos, metalo, automobilių ir elektros pramonės sričių.

Dar turite klausimų?
Mūsų Kaukazo specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Kaukazo specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti