Su moderniausia įranga pakrausime ir iškrausime Jūsų krovinius Kazachstane, Uzbekijoje arba Turkmėnijoje, Tadžikijoje bei Kirgizijoje.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visos Centrinės Azijos į visas Europos šalis ir atgal. Mes įtikinsime Jus aukštu efektyvumus ir palankiomis pervežimo kainomis. Be to, moderniausios telematikos sistemos garantuoja tikslią transporto kontrolę.
Centrinės Azijos žemėlapis Centrinės Azijos žemėlapis

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Konkurencingos pervežimų kainos dėl optimalios transporto logistikos
  • Tiksli transporto kontrolė taikant modernias telematikos sistemas
  • Mes kalbame visomis Jūsų verslo partnerių kalbomis

Mūsų populiariausių maršrutų Centrinės Azijos rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Centrinės Azijos ir į Centrinę Aziją (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Šveicarija, Slovakija, Belgija, Italija, Vokietija, Ispanija, Vengrija, Austrija, Nyderlandai, Graikija.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Centrinėje Azijoje pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Centrinės Azijos arba į Centrinę Aziją pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Centrinėje Azijoje > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Kelių transportas sunkvežimiais Kelių transportas sunkvežimiais

Kokie yra didžiausi LKW WALTER privalumai?

LKW WALTER yra jūsų krovinių transporto partneris, taikantis aukščiausius kokybės, saugumo ir aplinkos apsaugos standartus. Jums teikiama nauda iš naujoviškų transporto sprendimų intermodaliniais būdais bei galite mėgautis asmeniniu ir kompetentingu rūpinimusi visomis Europos kalbomis.
Transporto vadybininkas komandos susitikime Transporto vadybininkas komandos susitikime

Ar LKW WALTER turi kainoraštį?

Kiekvienas transportas yra su individualiais reikalavimais (įranga, trukme, kiekiu, pakrovimo / iškrovimo langais ir pan.) Transporto išlaidos gali greitai keistis priklausomai nuo rinkos sąlygų. Todėl LKW WALTER veikia be fiksuoto kainų sąrašo. Mūsų transporto vadybininkai stengiasi surasti Jums sprendimą geriausiu kainos/našumo sankykiu.
Mutinės lentelė Mutinės lentelė

Kaip LKW WALTER tvarko muito procedūras?

LKW WALTER paprastai ir efektingai susitvarko su muito procedūromis. Visuose svarbiuose uostuose ar sienų perėjimuose su dideliu judėjimu LKW WALTER turi savo muitinės agentus.
Užsakymas internetu CONNECT Užsakymas internetu CONNECT

Vykdyti transporto užsakymus internetu?

Su LKW WALTER tai visai paprasta! Mūsų klientų portale CONNECT mes jums suteikiame puikų įrankį. Jūs galite vienu pelės paspaudimu patogiai užsisakyti transportą ir peržiūrėti užsakymą.

Dar turite klausimų?
Mūsų Centrinės Azijos specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Centrinės Azijos specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti