Naudokitės palankiomis pervežimo kainomis visoje Artimųjų Rytų teritorijoje. Ar tai būtų Sirija, Saudo Arabija, ar Kataras.

Ekspedicija LKW WALTER, Jūsų transportavimo įmonė Europoje, organizuoja Jums transportavimą sunkvežimiais (pilnus krovinius) iš visų Artimųjų Rytų į visas Europos šalis ir atgal. Mūsų platus kalbų mokėjimas užtikrina aiškią komunikaciją.
Artimųjų Rytų šalių kelių eismo ženklai Artimųjų Rytų šalių kelių eismo ženklai

Jūsų privalumai su įmone LKW WALTER

  • Komunikacija visomis Vakarų ir Rytų Europos bei Artimųjų Rytų kalbomis
  • Visose Europos šalyse – transporto organizavimas vienose rankose
  • Tiksli transporto kontrolė, kurią garantuoja mūsų transporto vadybininkai
  • Frachtų kaštų sumažinimas dėl optimalaus apkrovimo
  • Modernių ir ekologiškų sunkvežimių naudojimas

Mūsų populiariausių maršrutų Artimųjų Rytų rinkoje dešimtukas

Didžiausią pilnų krovinių (FTL) transportavimo dalį iš Artimųjų Rytų ir į Artimuosius Rytus (importo / eksporto sektoriuje) sudaro:
Vokietija, Prancūzija, Austrija, Italija, Ispanija, Turkija, Čekija, Belgija, Vengrija, Nyderlandai.
LKW WALTER organizuoja kasdienius transportus taip pat ir į visas kitas Europos šalis!

Jūsų transportavimo Artimuosiuose Rytuose pasiūlymą gausite čia!

Leiskite dar šiandien Jums pateikti neįpareigojantį transportavimo sunkvežimiais iš Artimųjų Rytų arba į Artimuosius Rytus pasiūlymą. Visiškai užpildykite formą ir netrukus gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis, kuris per keturias valandas su Jumis susisieks (I–V nuo 8 val. iki 17 val.).
Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia

LKW WALTER – Jūsų ekspedicija transportavimui sunkvežimiais Artimuosiuose Rytuose > daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme:

Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas Centrinis Jūsų pilnų krovinių transportavimo organizavimas

Ką reiškia „iš pirmų rankų“?

LKW WALTER perima rūpinimąsi Jūsų pilnų krovinių transporto organizavimu visose Europos šalyse, taip pat Rusijoje, Centrinėje Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Nepriklausomai nuo to, kur yra įsikūrusi Jūsų įmonė. Mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojai iš visos Europos yra atsakingi už Jūsų užsakymą nuo užsakymo pateikimo iki pristatymo ir globoja Jus Jūsų kalba.
Mutinės lentelė Mutinės lentelė

Kaip LKW WALTER tvarko muito procedūras?

LKW WALTER paprastai ir efektingai susitvarko su muito procedūromis. Visuose svarbiuose uostuose ar sienų perėjimuose su dideliu judėjimu LKW WALTER turi savo muitinės agentus.
Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis Mūsų darbuotojai kalba daugiau nei 35 kalbomis

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.
Centrinė LKW WALTER būstinė Wiener Neudorfe naktį Centrinė LKW WALTER būstinė Wiener Neudorfe naktį

Ar LKW WALTER turi atstovybes?

Siekiant veiksmingumo ir lankstumo LKW WALTER kontroliuoja visus pervežimus iš centrinės būstinės Wiener Neudorf'e, šalia Vienos, bei iš įmonės Kufstein mieste Tirolyje. Tuo pačiu metu mes nuolat lankome savo klientus. Kasdien visoje Europoje įvyksta daugiau nei 100 asmeninių susitikimų.

Dar turite klausimų?
Mūsų Artimųjų Rytų specialistai mielai Jums patars:

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų kontaktinio asmens duomenis!
Mūsų Artimųjų Rytų specialistai mielai suteiks Jums informaciją!
Čia pateikiame Jums kitus klausimus / atsakymus ekspedicijos tema:
Dažnai užduodami klausimai (DUK)
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti