Internet of Things (daiktų internetas), Big Data (didelis duomenų kiekis) ir Artificial Intelligence (dirbtinis intelektas) – skaitmeninis amžius atveria naujas galimybes. Paspartina pokyčius. Susieja įvairias įmonės sritis. Be to, daro įtaką būdui, kaip mes dirbame ir bendraujame su klientais ir partneriais.

Skaitmeninė transportavimo stebėsena

Filmstreifen play
True
http://www.lkw-walter.lt/-/m/images/lkw/kunden/digital/filmstreifen.gif
LKW WALTER intensyviai dirba, kad skaitmeniniais sprendimais optimizuotų procesus. Mūsų naujomis technologijomis ir koncepcijomis palengviname ir automatizuojame pervežimus. Siekiame visus tiekimo grandinės dalyvius ir procesus integruoti, didinti skaidrumą ir duomenų kokybę bei paspartinti informacijos ir duomenų srautus.

7 geros priežastys rinktis LKW WALTER

Patys įsitikinkite savo privalumais! Jei pageidaujate neįpareigojančio pasiūlymo, spustelėkite čia.

Skaitmeninimo privalumai Jums išsamiai

Daugiau žinių dėl transporto stebėsenos Daugiau žinių dėl transporto stebėsenos

Daugiau žinių dėl transporto stebėsenos

Mūsų transporto priemonėse įrengtos šiuolaikinės telematikos sistemos. Tad transporto priemones stebime visiškai automatiškai. Sistemos nuolat apskaičiuoja numatomą atvykimo laiką (ETA), atsižvelgdamos į likusį vairuotojo važiavimo laiką ir dabartinę eismo padėtį. Taigi bet kada žinome, kur yra Jūsų krovinys ir kada sunkvežimis pasieks pakrovimo arba iškrovimo vietą. Esant nenumatytiems nukrypimams mūsų transporto vadybininkas iškart gauna informaciją ir gali apsvarstyti alternatyvius sprendimus.


Visada stebėkite savo transportus! Galite, žinoma, sekti visą transportavimo eigą ir ETA. Mūsų klientų portalas CONNENCT suteiks Jums informaciją realiuoju laiku, pradedant užsakymu ir baigiant iškrovimu. Šį pranašumą dėl žinojimo galite panaudoti savo procesų optimizavimui.


JŪSŲ NAUDA

 • Laiku pateikiama informacija
 • Optimalus krovimo rampų naudojimas
 • Išvengiamos prastovos
 • Geresnis klientų aptarnavimas
 • Jūsų procesų automatizavimas
Individualiems poreikiams pritaikytas transportavimas Individualiems poreikiams pritaikytas transportavimas

Individualiems poreikiams pritaikytas transportavimas

LKW WALTER Jums siūlo individualiai pritaikytus transportavimo sprendimus. Tam mūsų darbuotojai bet kada turi turėti prieigą prie visos informacijos apie Jūsų specialius poreikius. Dėl šios priežasties visą svarbią informaciją apie Jūsų transportą išsaugojame VIENAME centriniame informaciniame duomenų banke.


Papildomai „Business-Rule-Configurator“ (verslo taisyklių konfigūravimu) galime atsižvelgti į Jūsų specifinę darbo eigą. Todėl sugebame administruoti Jūsų verslo procesus ir apibrėžti individualius bei automatizuotus stebėsenos procesus. Todėl įmanomu tampa tikslus viso transportavimo proceso administravimas ir didina efektyvumą planavimo bei vykdymo metu.


JŪSŲ NAUDA

Atsižvelgiama į individualius reikalavimus planavimo ir vykdymo metu:
 • Darbo laiką
 • Pranešimus
 • Krovinių tvirtinimo įrangą ir dar daugiau
Puikiai informuoti vairuotojai LOADS TODAY mobiliąja programėle Puikiai informuoti vairuotojai LOADS TODAY mobiliąja programėle

Puikiai informuoti vairuotojai LOADS TODAY mobiliąja programėle

Geras vairuotojas – tai vienas iš pagrindinių sėkmingo transportavimo faktorių. Mūsų LOADS TODAY mobilioji programėlė prie to ženkliai prisideda. Ji sutrumpina naujų vairuotojų mokymo laiką ir juos aprūpina informacija apie individualius jų reikalavimus.


„Virtuellen Checkpoints“ (virtualiais kontrolės punktais) skiriame dėmesį į Jūsų individualias gamyklos taisykles. Jei vairuotojas patenka į vieną mūsų įrengtą kontrolės punktą, LOADS TODAY mobiliąja programėle gauna Jūsų pakrovimo ar iškrovimo vietos taisykles. Taigi reikiamu laiku gauna reikiamą informaciją.


Be to, nuotoliniai mokymai mobiliąja programėle pateikia vairuotojams specializuotą informaciją paprasta forma. Pavyzdžiui, apie asmeninės apsaugos priemones arba priemones krovinių tvirtinimui gerinti.


JŪSŲ NAUDA

 • Trumpesnis vairuotojų mokymo laikas
 • Optimalus aptarnavimas transportavimo metu
 • Lengvai suprantami nuotoliniai mokymai su nuotraukomis ir vaizdo klipais
Jūsų prekės patikimose rankose Jūsų prekės patikimose rankose

Jūsų prekės patikimose rankose

Geriausią transporto saugumą LKW WALTER garantuoja įvairiomis priemonėmis. Pavyzdžiui, mums dirba tiktai patikrinti vairuotojai. Be to, atsižvelgdami į planuojamą pristatymo laiką, parenkame tokį transportavimo maršrutą, kuris yra ne tik greičiausiais, bet ir saugiausias.


Kai Jūsų prekės yra kelyje, sekame transportavimą šiuolaikinėmis telematikos sistemomis visą parą. Mūsų vairuotojams yra nurodyta pertraukų metu naudotis tiktai patikrintomis ir saugiomis stovėjimo aikštelėmis. Apie Jūsų transporto priemonių atvykimą į pakrovimo ar iškrovimo vietą Jus automatiškai informuoja individualiai nustatyta geotvora „Geofencing“.


JŪSŲ NAUDA

 • Didesnis transporto saugumas
 • Naudojimasis patikrintomis stovėjimo aikštelėmis
 • Išvengiama zonų, kuriose geriau nebūti (pvz., kur yra didelė vagysčių tikimybė)
Lankstus pajėgumas svyruojant kiekiams Lankstus pajėgumas svyruojant kiekiams

Lankstus pajėgumas svyruojant kiekiams

Kadangi bendradarbiaujame su ypač daug transporto partnerių, kurie visi patikrinti, galime neįprastai greitai reaguoti į sezoninius ar konjunktūros svyravimus.


Galime iš karto mūsų visos įmonės krovinių skyriaus apžvalgoje nustatyti, kurie sunkvežimiai yra kaip tik laisvi ir netoli Jūsų. Todėl išvengiame varginančios ir daug laiko reikalaujančios tinkamo krovinių skyriaus paieškos.


Mūsų transporto vadybininkai stengiasi išvengti tuščių reisų ir sujungti turimą krovumą, kad galėtų lanksčiai reaguoti į Jūsų poreikius. Tvariai planuodami papildomai užtikriname, kad didelio nepastovumo metu Jums būtų pakankamai krovinių skyrių.


JŪSŲ NAUDA

 • Papildomas pajėgumas
  - Visoje Europoje
  - Keliuose ir kombinuotajame transporte
 • Tiktai patikrinti transporto partneriai
CONNECT – vienu paspaudimu visi Jūsų užsakymai prieš Jūsų akis CONNECT – vienu paspaudimu visi Jūsų užsakymai prieš Jūsų akis

CONNECT – vienu paspaudimu visi Jūsų užsakymai prieš Jūsų akis

Klientų portale CONNECT paprastai ir greitai vykdote transportavimo užsakymus. Internetu persiunčiate savo užsakymus, gaunate informaciją apie sunkvežimį ir tiesiogiai ieškoti krovinio dokumentų.


Be to, CONNECT portale galite tiesiogiai stebėti savo transporto eigą. Nuo užsakymo pateikimo iki iškrovimo gaunate informaciją apie Jūsų krovinio atvykimo laiką (ETA) ir jau įvykdytus pagrindinius etapus. Neplanuotų įvykių metu, pvz., per eismo kamštį – visada žinote, kas vyksta.


CONNECT portalas yra 27 kalbomis ir išvien veikia su LOADS TODAY mobiliąja programėle. Vairuotojas patvirtina pagrindinius etapus, pvz., pakrovimą ir išsaugoja mobiliojoje programėlėje. Šią informaciją Jūs taip pat automatiškai gaunate klientų portale. Todėl visada ir bet kada stebite savo užsakymus.


JŪSŲ NAUDA

 • Galima naudotis ištisą parą (24/7)
 • Užsakymų apžvalga su naujausiu transportavimo statusu
 • Krovinio dokumentai parsisiuntimui

Klientų portalas CONNECT

Connectivity (Ryšys) Connectivity (Ryšys)

Connectivity (Ryšys)

LKW WALTER pasitelkia naujausiais technologijas, kad bendradarbiavimas būtų dar efektyvesnis. Jomis nuolat optimizuojame transportavimo procesus ir automatizuojame ten, kur tai galima ir prasminga daryti. Iš to kyla daug pranašumų. Pavyzdžiui, mažesnės pasikartojančių procesų administravimo pastangos.


Transportavimo procesų automatizavimas mums reiškia ir Jūsų IT struktūrų pritaikymą, kad duomenų perdavimas būtų greitesnis ir lankstesnis. Mūsų standartine API sąsaja (angl. Application Programming Interface) siūlome Jums galimybę automatizuoti savo procesus ir prisidėti prie patikimų ir greitų duomenų mainų. Be to, grafinėmis vartotojų sąsajomis didiname patogumą naudojantis.


Svarbu: mes naudojame beveik visus formatus! Pavyzdžiui, elektroninius duomenų mainus. Pageidaujant, galime pritaikyti taip pat ir individualius IT sprendimus.


JŪSŲ NAUDA

 • Jūsų duomenų perėmimas – šimtaprocentinė duomenų kokybė
 • Automatiniai pranešimai apie statusą ir buvimo vietą
 • Techniškai ir operatyviai saugus įgyvendinimas

Electronic Data Interchange (EDI)

Skaitmeninimas turi daug naujų potencialų ir atveria daug naujų galimybių. LKW WALTER jas išnaudoja kurdamas pažangius sprendimus, kurie palengvina ir automatizuoja procesus ir vis daugiau didina transportavimo kokybę. Arba kitaip tariant – jau šiandien LKW WALTER kuria rytojaus transporto ateitį.

Dar turite klausimų apie skaitmeninimą?

Pageidaujate bendrosios ir smulkesnės informacijos ar turite ypatingų pageidavimų? Paprasčiausiai užpildykite kontaktinį formuliarą ir tučtuojau gausite Jūsų asmeninio kontaktinio asmens duomenis!

Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti