1) Užsitikrinkite sau pakrovumą

Sunkvežimių eismas Europoje nuolat auga. Pakrovimo galimybių piko laiku yra mažai. Todėl ilgam užsitikrinkite papildomą fiksuotą pakrovumą kombinuotojo transporto srityje!


Kombinuotas transportas veikia taip

2) Pamirškite eismo kamščius, važiavimo draudimus ir eismo ribojimus

Geležinkelių ir laivų transporto rūšims netaikomi jokie važiavimo draudimai savaitgaliais, nakties valandomis ar švenčių dienomis, ir kelyje niekada nėra kamščių.

3) Moderni įranga – paprastas & patikimas pakrovimas

Virš 8 000 kranais keliamų puspriekabių – sertifikuotų pagal EN 12642 XL – įgalinti greitą ir patikimą Jūsų siuntų pakrovimą.


Kombinuoto tipo pervežimų įranga

4) Įskaitant GPS navigaciją Jums

Visose puspriekabėse yra įrengta telematikos sistema. Taip Jūs visuomet žinote, kur yra Jūsų prekė.

5) Didinkite savo krovumą – mažinkite savo sąnaudas

Kombinuotas transportas Jums leidžia pasiekti didesnį pakrovimo svorį iki 29 tonų. Tokiu būdu Jūs sumažinate savo pakrovimo ir iškrovimo procesus, administravimo ir savo išlaidas.

6) Išnaudokite didelį lankstumą

Ar norite veiksmingiau išnaudoti savo personalo išteklius ir išvengti piko valandų per pakrovimą ar iškrovimą? Tuomet naudokitės mūsų stovinčių priekabų sistema. Lanksčiai nuspręskite, ar savo prekes pakrausite ar iškrausite dabar, vėliau, ar naktį! Tokiu būdu optimaliai išnaudosite savo pakrovimo darbuotojų pajėgas, išvengsite brangaus laukimo laiko ir papildomų personalo išlaidų.

7) Jūsų indėlis į aplinką ir socialinę atsakomybę

Jūs žymiai sumažinate kenksmingų medžiagų emisijas, ypač šiltnamio efektą sukeliančių dujų CO2, lyginant su kelių transportu. Geležinkelio mišriojo transporto srityje ~ 55 %, o trumpųjų nuotolių jūrų mišriojo transporto srityje ~ 75 %. Už tai Jums padėkos aplinka, visuomenė ir galiausiai Jūsų klientai! LKW WALTER - CO2 Chart

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad vartotojas galėtų kuo geriau naudotis šia svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, sutinkate su slapukų išsaugojimu. Daugiau informacijos rasite: Naudojimo sąlygos