Įmonės informacija

Kokiomis kalbomis kalbama LKW WALTER?

LKW WALTER dirba 40 tautybių darbuotojai, kurie supranta Jūsų norus dėl palankesnių vežimo išlaidų, greitesnio prekių perėmimo ir optimalesnės eigos daugiau nei 35 kalbomis. Taip mes kalbame tomis kalbomis, kurios reikalingos pervežant pilnus krovinius tokiose tikslinėse rinkose kaip Artimieji Rytai, Šiaurės Amerika, Centrinė Azija ir Rusija.


Transportavimas sunkvežimiais Europoje

Transportavimas sunkvežimiais Artimuosiuose Rytuose

Krovinių gabenimas sunkvežimiais Šiaurės Afrikoje

Transportavimas sunkvežimiais, Centrinė Azija

Transportavimas sunkvežimiais Rusijoje

Ar LKW WALTER priklauso koncernui?

LKW WALTER yra Austrijos privati įmonė (100 % šeimos verslas) priklausanti WALTER GROUP. Įmonė buvo įkurta 1924 metais, tad jau dešimtmečius sėkmingai vykdo veiklą. Pasitikėkite visais atžvilgiais stabiliu partneriu, tarptautiniu reitingo agentūrų daug metų vertinama kaip pirmos klasės kreditingumo įmonė.


Įmonės informacija

Kokia yra LKW WALTER teisinė forma?

Nuo 1990 m. LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG yra akcinė bendrovė. Tai austriška privati įmonė, kurios 100 procentų – šeimos rankose.

Kada įsteigta LKW WALTER?

LKW WALTER įsteigta 1924 m.

Ar LKW WALTER turi atstovybes?

Siekiant veiksmingumo ir lankstumo LKW WALTER kontroliuoja visus pervežimus iš centrinės būstinės Wiener Neudorf'e, šalia Vienos, bei iš įmonės Kufstein mieste Tirolyje. Tuo pačiu metu mes nuolat lankome savo klientus. Kasdien visoje Europoje įvyksta daugiau nei 100 asmeninių susitikimų.

Koks LKW WALTER darbo laikas?

Mūsų oficialus darbo laikas pirmadieniais – penktadieniais nuo 8.00 val. iki 17.00 val.

Kur galiu rasti LKW WALTER banko rekvizitus, pridėtinės vertės mokesčių mokėtojo kodą ir t.t.?

Mūsų įmonės kodą ir pridėtinės vertės mokesčių mokėtojo kodą rasite čia: Teisinė informacija. Banko rekvizitus rasite kiekvienoje sąskaitoje faktūroje.

Ar galimas sąskaitos faktūros pateikimas elektronine forma (PDF)?

Taip Nuo 2013 m. sausio 1 d. įsigaliojo visoms Europos Sąjungos valstybėms narėms privaloma PVM direktyva 2010/45/ES dėl sąskaitų faktūrų išrašymo. Ši direktyva ES ribose elektroninę sąskaitą de facto prilygina popierinei sąskaitai! Taikydami kokybės vadybos sistemą skiriame ypatingą dėmesį kokybės užtikrinimui ir nuolatiniam darbo procesų tobulinimui. Kad būtų sumažinti abiejų pusių administracijos kaštai ir apdorojimui skirtas laikas, didžioji mūsų verslo partnerių dalis praėjusiais metais perėjo jau prie elektroninių sąskaitų faktūrų. Jei sudomino, kreipkitės į savo kontaktinį asmenį įmonėje LKW WALTER.

Kur galiu rasti LKW WALTER „Bendrąsias verslo sąlygas“?

Mūsų BVS rasite internetu mūsų klientų portale CONNECT.


Jūs dar neturite asmeninio slaptažodžio arba jis dar neparuoštas? Dar šiandien prašykite savo asmeninio slaptažodžio! Registracija.

Kur galiu rasti LKW WALTER vaizdajuostes?

Mūsų filmukus rasite atitinkamoje rubrikoje mūsų svetainėje, o visas filmukų rinkinys yra patalpintas mūsų YouTube kanale.


YouTube kanale

Pagrindinė veikla / Pilnų krovinių pervežimai (FTL)

Ką veža LKW WALTER?

Pagrindinė LKW WALTER veikla - pilnų krovinių transporto organizavimas keliais ir intermodaliniu būdu. Mūsų veiklos pagrindas - nepavojingų, supakuotų krovinių gabenimas iš vartojimo prekių, medienos ir popieriaus, chemijos, metalo, automobilių ir elektros pramonės sričių.


Pilni kroviniai

Ką reiškia FTL?

FTL – tai „Full Truck Load“ sutrumpinimas anglų kalba, lietuviškai reiškia „pilnus krovinius“.

Kokiomis kryptimis veža LKW WALTER?

LKW WALTER ekspedicija siūlo pilną transportą visoje Europoje iš pirmų rankų. Mes gabename Jūsų prekes visoje Europoje, taip pat į Rusiją, Centrinę Aziją, Šiaurės Ameriką, Artimuosius Rytus ir vice versa. Taip pat mes vykdome pervežimus ir šalies viduje atskirose ES šalyse (Austrija, Vokietija, Didžioji Britanija, Ispanija, Prancūzija ir Švedija).


Transportavimas sunkvežimiais Europoje

Transportavimas sunkvežimiais Artimuosiuose Rytuose

Krovinių gabenimas sunkvežimiais Šiaurės Afrikoje

Transportavimas sunkvežimiais, Centrinė Azija

Transportavimas sunkvežimiais Rusijoje

Kokia LKW WALTER patirtis dirbant su Rytų Europa?

Pasirinkite LKW WALTER ir patikėkite pilnų krovinių gabenimą Europos rinkos lyderei. Mes turime daugiau nei 60 metų patirtį logistikos srityje Rytų Europoje bei atitinkamas kalbos žinias. Tad Jums suteikiama nauda visose transporto užsakymo fazėse nuo užsakymo iki pristatymo.


Komunikacija

Kokie yra didžiausi LKW WALTER privalumai?

LKW WALTER yra jūsų krovinių transporto partneris, taikantis aukščiausius kokybės, saugumo ir aplinkos apsaugos standartus. Jums teikiama nauda iš naujoviškų transporto sprendimų intermodaliniais būdais bei galite mėgautis asmeniniu ir kompetentingu rūpinimusi visomis Europos kalbomis.


Pagrindinė veikla

Kombinuotas transportas

Kiek lanksti yra LKW WALTER?

Komunikacijos kelias LKW WALTER yra trumpas. Visi sprendimai priimami greitai ir pagal situaciją. LKW WALTER viskas yra po vienu stogu: sąskaitų valdymas, pardavimų valdymas ir transporto valdymas. Taip pat mes kasdien palaikome kontaktą su mūsų klientais, vežėjais bei pakrovimo ir iškrovimo vietomis.

Kas yra LKW WALTER klientai?

LKW WALTER organizuoja pilną krovinių gabenimą tarptautiniams koncernams, taip pat mažoms bei vidutinėms įmonėms. Nepriklausomai nuo įmonės dydžio ir vietos Jūs galite naudotis pirmos klasės transporto paslaugomis.

Ar LKW WALTER turi kainoraštį?

Kiekvienas transportas yra su individualiais reikalavimais (įranga, trukme, kiekiu, pakrovimo / iškrovimo langais ir pan.) Transporto išlaidos gali greitai keistis priklausomai nuo rinkos sąlygų. Todėl LKW WALTER veikia be fiksuoto kainų sąrašo. Mūsų transporto vadybininkai stengiasi surasti Jums sprendimą geriausiu kainos/našumo sankykiu.


Transportavimas sunkvežimiais

Kaip LKW WALTER tvarko muito procedūras?

Muitinis įforminimas LKW WALTER vykdomas paprastai ir efektyviai. Visuose svarbiuose uostuose ar dažnai naudojamuose pasienio kontrolės punktuose LKW WALTER turi savo muitinės agentus.

Ką daryti, jei mano prekė dar neparuošta išvežti?

Šiuo atveju prašom susisiekti su savo LKW WALTER transporto vadybininku, atsakingu už šį užsakymą. Kontaktinius duomenis rasite klientų portalo CONNECT užsakymų apžvalgoje: Prisijungti


Jūs dar neturite asmeninio slaptažodžio arba jis dar neparuoštas? Dar šiandien prašykite savo asmeninio slaptažodžio! Registracija.

Kur galiu rasti informaciją tema „Transportavimo draudimas“?

Sudarius transportavimo draudimą galima dalinai apsisaugoti nuo grėsmių bei žalos. Smulkiau apie tai rasite mūsų klientų portale CONNECT, skirsnyje „Ar jau žinote?“: Prisijungti


Jūs dar neturite asmeninio slaptažodžio arba jis dar neparuoštas? Dar šiandien prašykite savo asmeninio slaptažodžio! Registrierung.

Vieta kroviniui / Kelių transportas

Per kiek laiko paruošiama vieta kroviniui?

LKW WALTER rūpinasi kroviniais kiekvieną dieną. Mes naudojamės patikimu vežėjų partnerių tinklu Europoje. Tad mes garantuojame ne tik pakankamai vietos kroviniui, bet ir optimalų reakcijos ir galiojimo terminą.


Pilni kroviniai

Kokio dydžio yra LKW WALTER automobilių parkas?

LKW WALTER naudojasi transporto partnerių Europoje tinklu, kurį sudaro daugiau nei 13 500 patikimų partnerių, kurie kruopščiai atrenkami pagal mūsų kokybės standartus. Mes naudojame ne tik gatvės transportą, bet ir kombinuotą transportą. Mes turime daugiau nei 8000 kranu keliamų puspriekabių, tad esame vienas didžiausių kombinuoto transporto dalyvių.


Transporto partneris

Kombinuotas transportas

Kaip LKW WALTER renkasi savo transporto partnerius?

Kiekvienas naujas transporto partneris pereina sunkų atrankos procesą pagal griežtus kriterijus. Šio proceso vykdymas yra nuolat kontroliuojamas bendradarbiavimo metu. Tokiu būdu mes savo klientams suteikiame galimybę tobulėti.


Transporto partneris

Kokia įranga naudojama LKW WALTER transporte?

Standartiškai naudojami 13,6 m ilgio tentiniai sunkvežimiai (tentinės ir užuolaidinės puspriekabės). Esant poreikiui tam tikrais maršrutais galime pasiūlyti ir kitus sunkvežimių tipus (mega priekabas, „Jumbo“, autotraukinius, mažus sunkvežimius, ...) Intermodaliniame transporte mes naudojame kranu keliamas puspriekabes, taip pat papildomai ir kranu keliamas "mega" puspriekabes (vidinis aukštis: 3 m) bei specialias priekabas su loviu ritiniams.


Įranga

Kombinuoto tipo pervežimų įranga

Kombinuotas transportas

Kokie yra intermodalinio transporto privalumai?

LKW WALTER, pasitelkdama intermodalinio transporto sprendimus, siūlo Jums daug privalumų. Pavyzdžiui, budėjimo įrangos paruošimą, didesnį pakrovimo svorį iki 29 t, didesnę pakrovimo erdvę iki 36 euro padėklų bei galimybę išvengti važiavimo apribojimų naktį bei švenčių dienomis.


7 geros priežastys rinktis kombinuotąjį transportą

Kiek patirties yra sukaupusi LKW WALTER su intermodaliniu transportu?

LKW WALTER jau nuo 1980 metų pradžios pagrindinį dėmesį skiria naujoviškom transporto alternatyvom lyginant su įprastu transportu keliais. Nuolat plėsdami intermodalinį tinklą, mes tapome vieni iš didžiausių intermodalinio transporto dalyvių Europoje.


Kombinuotas transportas

Kokios šalys sudaro kombinuoto transporto tinklą?

LKW WALTER intermodalinis tinklas apima Beniliukso šalis, Vokietiją, Prancūziją, Graikiją, Didžiają Britaniją / Airiją, Italiją, Maroką, Tunisą, Austriją, Lenkiją, Rumuniją, Rusiją, Šveicariją, Skandinaviją, Slovakiją, Slovėniją, Kroatiją, Ispaniją, Portugaliją, Čekiją ir Vengriją.


Kombinuoto transporto susisiekimas

Kiek efektyvus yra intermodalinis transportas?

Sunkvežimių, traukinių ir / ar laivų derinys yra efektyvi ir draugiška aplinkai krovinių gabenimo forma. LKW WALTER visa tai optimizavo aukščiausiu lygiu. Be to, investicijas skyrė moderniai įrangai. Mes turime daugiau nei 8 000 kranais keliamų puspriekabių.

Ar intermodalinis transportas yra nekenksmingas aplinkai?

Sunkvežimių, traukinių ir / ar laivų derinys yra efektyvus ir draugiškas aplinkai krovinių gabenimo būdas. Pasirinkdami LKW WALTER būsite atsakinga įmonė, kuri labai prisideda prie teršalų ir CO2 emisijos mažinimo.


GREEN transport

Klientų portalas CONNECT / IT sprendimai

Kas yra CONNECT?

CONNECT – tai mūsų internetinis klientų portalas, kuriuo galite vienu pelės paspaudimu patogiai atlikti užsakymus. Kitos funkcijos: esamų užsakymų apžvalga ir naudingos papildomos informacijos pateikimas: Apžvalga


Jūs dar neturite asmeninio slaptažodžio arba jis dar neparuoštas? Dar šiandien prašykite savo asmeninio slaptažodžio! Registracija.

Kokie CONNECT privalumai?

Klientų portale CONNECT galite atlikti užsakymą internetu. Tai reiškia, Jūs paspaudę pelę pasirenkate pasiūlymą, užsakote ir galite peržiūrėti užsakymą. Taip pat CONNECT portale mes papildomai pateiksime jums kitą naudingą informaciją.


Klientų portalas CONNECT

Vykdyti transporto užsakymus internetu?

Su LKW WALTER tai visai paprasta! Mūsų klientų portale CONNECT mes jums suteikiame puikų įrankį. Jūs galite vienu pelės paspaudimu patogiai užsisakyti transportą ir peržiūrėti užsakymą.


Klientų portalas CONNECT

Ar galiu siųsti ir krovinio dokumentus (važtaraštį, maršruto planą ir t.t.), kai yra užsakoma internetu?

Žinoma! Mūsų klientų portale CONNECT galite įkelti visus svarbius internetu įvykdytų užsakymų krovinių dokumentus.


Klientų portalas CONNECT

Ar galiu paprašyti reikalingų važtaraščių (CMR) elektroniniu būdu?

Taip! Klientų portale CONNECT bet kada galite paprašyti pageidaujamų važtaraščių (pvz., patvirtintą CMR važtaraštį).


Klientų portalas CONNECT

Kaip galiu rasti LKW WALTER tinkamą kontaktinį asmenį?

Kreipkitės į svarbių klientų vadybininką arba paskambinkite pageidaujamo pervežimo maršruto kontaktiniam asmeniui internetu mūsų klientų portale CONNECT. Jūs dar neturite asmeninio slaptažodžio arba jis dar neparuoštas? Dar šiandien prašykite savo asmeninio slaptažodžio! Registracija.

Kaip galiu atnaujinti savo firmos duomenis?

Klientų portale CONNECT galite bet kada atlikti pakeitimus.


Jūs dar neturite asmeninio slaptažodžio arba jis dar neparuoštas? Dar šiandien prašykite savo asmeninio slaptažodžio! Registracija.

Kokia naršyklė veikia su Jūsų tinklalapiu?

WALTER GROUP tinklalapis optimaliai veikia su naršyklėms „Internet Explorer“, „Firefox“, „Chrome“ ir „Safari“.


Cia rasite visas tinkamas versijas

O cia galite patikrinti, kokia yra Jusu dabartines narsykles versija

Kokiomis IT naudojasi LKW WALTER?

LKW WALTER dirba su moderniausiomis informacinėmis technologijomis, kurios reikalui esant yra lengvai suderinamos su Jūsų IT sistema. Be to, naujoviškos telematikos sistemos užtikrina tikslią transporto kontrolę, protinga transporto planavimo programinė įranga sumažina tuščius kilometrus.

Kokius duomenų formatus gali apdoroti LKW WALTER elektroniniu būdu (EDI)?

Šalia Jūsų verslo valdymo (ERP) sistemos įrašų internetu klientų portale CONNECT galimas tiesioginis elektroninis prijungimas prie mūsų sistemos. Mes apdorojame visus įprastus duomenų formatus (EDIFACT, XML, fix record, .csv, .xls(x), IDOCs, VDA …). Jei domintų elektroninis duomenų prijungimas, kreipkitės į klientų aptarnavimo atstovą arba adresu edi@lkw-walter.com.

Aplinka / Apsauga / Kokybė

Ką reiškia SHEQ?

SHEQ reiškia Safety/Security-Health-Environment-Quality. Daugiau informacijos rasite čia! SHEQ-valdymas.

Ar LKW WALTER taikomas „Code of Conduct“?

Taip, elgesio kodeksas mūsų darbuotojoms ir darbuotojams bei vadovėms ir vadovams nustato gaires priimant sprendimus ir versliai elgiantis. Jame yra apibrėžti mūsų etiško elgesio pagrindai, elgesys darbo vietoje ir elgesys su firmos nuosavybe. daugiau apie tai čia, smulkiame aprašyme: Code of Conduct.

Kaip LKW WALTER supranta kokybę?

LKW WALTER kokybė visų pirma reiškia optimaliai išpildyti klientų lūkesčius. Todėl visoje įmonėje mes taikome ISO 9001 standartą. Šio standarto laikymąsi kontroliuoja Shared Service SHEQ valdymo komanda, kuri apie savo veiklą skelbia įmonės ataskaitoje.

Kaip LKW WALTER užtikrina saugumą?

LKW WALTER saugumas yra labai svarbi tema. Dėl daugelio priemonių mums pavyksta saugoti tiek žmones, tiek krovinius transportavimo metu. Pavyzdžiui, mes taikome mūsų transporto partneriams ir jų vežėjams vairuotojų mokymo programą ir vairuotojų vadovą pagal tarptautines direktyvas. Taikome ir prevencines priemones, kad būtų sumažinta prekių netekimo nusikalstamuoju būdu rizika. Be to, mūsų vadybos sistema sertifikuota pagal tarptautiniu mastu pripažintus standartus SQAS (Safety and Quality Assessment for Sustainability) ir HACCP (Hazard Analyses and Critical Control Points).


SHEQ-valdymas

Ar LKW WALTER veža krovinius aplinkai draugišku būdu?

Transporto priemonių naudojimas tiktai pervežimams „pirmyn atgal“ – išvengiant tuščių sunkvežimių kelionių – jau penktame dešimtmetyje buvo norma. Kelio transportą pakeisdami į eismą "bėgiais" ir "artimuoju susiekimu jūra" mes darome svarbų įnašą į kenksmingų medžiagų, ypač šiltnamio efekto dujų CO2, .išmetimo mažinimą. 2009 m. LKW WALTER buvo viena iš iniciatyvos „Responsible Care“ įkūrėjų ir be to, aktyvi „Green Freight Europe“ narė.


GREEN transport

Ką reiškia „GREEN transport“?

Aplinkos apsauga jau daugelį metų yra LKW WALTER didelis siekis. Mes bendradarbiaujame su transporto partneriais, naudojančiais aplinkai draugiškus sunkvežimius, investuojame į intermodalinio transporto moderniausią įrangą, naudojame krovinių gabenimą artimuoju susisiekimu jūra kaip aplinkai draugišką transporto alternatyvą ir nuolat optimizuojame mūsų transporto planus. Todėl šiandien esame aplinką tausojančių transporto sprendimų lyderiai.


GREEN transport

Ar su mano duomenimis LKW WALTER elgiamasi konfidencialiai?

Žinoma! LKW WALTER teikia didelę reikšmę duomenų apsaugai ir elgiasi su Jūsų duomenimis ypač konfidiancialiai!

Daugiau apie tai rasite mūsų naudojimo sąlygų II. skyriuje „Duomenų apsauga“: Naudojimo sąlygos.

Kita

Ar LKW WALTER gali suteikti plotą sandėliavimui?

Taip, dukterinė įmonė WALTER LAGER-BETRIEBE Wiener Neudorf'e siūlo šiuolaikiškus aukštų stelažų sandėlius. Tai idealus partneris ieškant sprendimų dėl centrinio sandėlio ir užsakomųjų paslaugų. Pagal Jūsų poreikius bus pritaikyta sandėlio koncepcija. Daugiau informacijos rasite www.walter-lager-betriebe.com.

Neradote atsakymo į Jūsų klausimą?

Tad širdingai kviečiame atsiųsti mums elektroninį laišką. Užduokite savo klausimą adresu homepage@lkw-walter.com. Mes netrukus su Jumis susisieksime.


Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad vartotojas galėtų kuo geriau naudotis šia svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, sutinkate su slapukų išsaugojimu. Daugiau informacijos rasite: Naudojimo sąlygos