Krovinių tvirtinimo efektyvumas priklauso nuo krovinio rūšies. Efektyvus krovinių tvirtinimas prasideda nuo teisingo, prekių transportavimui pritaikyto krovinio įpakavimo, tinkamo pakrovimo, sukrovimo į krūvą ir pritvirtinimo. Gabenti galima tik gerai įpakuotas ir tinkamai pritvirtintas prekes.

Krovinio tvirtinimo rūšys

Kinematinis krovinio jungimas

Kinematinis krovinio jungimas: Apsaugojimas padėklais važiavimo kryptimi Kinematinis krovinio jungimas: Apsaugojimas padėklais važiavimo kryptimi

Jeigu naudojamas kinematinis krovinio jungimas, krovinys kraunamas tiesiogiai ir nepaliekant jokių skylių prie krovinių patalpos ribų (pavyzdžiui, priekinės sienos, šono, rungo ir kt.).
Kinematinis krovinio jungimas XL puspriekabėms laikomas ypač efektyviu krovinio tvirtinimo metodu.

Jei tai del krovinio strukturos neimanoma, kinematinis jungimas galimas naudojant itempimo dirzus ir pagalbines priemones.

Dinaminis krovinio tvirtinimas

Krovinio dinaminis tvirtinimas prie grindų diržais Krovinio dinaminis tvirtinimas prie grindų diržais

Jeigu naudojamas dinaminis krovinio tvirtinimas, krovinį tvirtinant žemai, padidinama krovinio svorio jėga ir tokiu būdu užtikrinamas didesnis krovinio saugumas.

Tai pasiekiama, pvz., tvirtinant prie grindų įtempimo diržais.

 

Užsiregistruokite dabar ir tapkite partneriu!

Daugiau informacijos tema „krovinio tvirtinimas“ prieinama tik partneriams.
Užsiregistruokite dar šiandien ir pasinaudokite bendradarbiavimo privalumais!


Registruokitės dabar! Prisijungti
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti