Užduotis su ateities perspektyva ...

Pasaulinė prekyba kasmet plečiasi. Modernios komunikacijos technologijos leidžia vis paprasčiau užmegzti verslo santykius visame pasaulyje.

 

Norint greitai ir patikimai pasikeisti prekėmis, reikia optimalių ir lanksčių transporto sprendimų. Iš vienos pusės tai yra susiję su įvairialypiais profesionaliais iššūkiais, tačiau iš kitos pusės tai yra saugi ateities perspektyva.

 

LKW WALTER nepriklauso nuo konjunktūrinių svyravimų. Tai priklauso nuo to, kad mes specializuojamės transporto versle, aptarnaujame įvairiausių sričių klientus - nuo mažų ir vidutinių įmonių iki tarptautinių koncernų.

 

Tai suteikia įmonei saugumą ir užtikrina ilgalaikę sėkmę.

Priekabos pakrovimas Rostoko terminale
Priekabos pakrovimas Rostoko terminale
Tranporto vadybininkas
Tranporto vadybininkas
Kelių transportas Truck & Trailer
Kelių transportas Truck & Trailer

Naujovės per novatorišką darbą mišriojo transporto srityje

Nuolat didėjantys transporto mokesčiai reikalauja naujoviškų transporto sprendimų, kurie derintųsi su klimato kaita ir svyruojančiomis degalų kainomis. Nuo 1984-ųjų LKW WALTER pirmauja kombinuotų pervežimų keliais ir geležinkeliais srityje bei teikia plukdymo nedideliu atstumu (Short Sea Shipping) paslaugas.

LKW WALTER kombinuotojo pervežimo tinklo Europoje supaprastintas atvaizdavimas Kombinuoto transporto susisiekimas

Su daugiau kaip 300 išvykimų kasdien daugiau kaip 200 artimojo susisiekimo jūra ir geležinkelio maršrutais LKW WALTER mišriojo transporto srityje sujungia visus svarbius Europos ekonominius centrus.

 

LKW WALTER, viena didžiausių Europos mišriojo transporto dalyvių, su šia aplinką tausojančia transporto alternatyva reikšmingai prisideda prie išmetamo CO2 kiekio mažinimo.


Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti