Atostogų praktika

Per vasaros mėnesius susidomėjusioms moksleivėms ir moksleiviams bei studentams mes suteikiame galimybę susipažinti su aktyvia praktika.

 

Šis pasiūlymas skirtas aukštesniųjų profesinių mokyklų auklėtiniams, kurių pagrindinės disciplinos yra ekonomika, turizmas ir technika, bei verslo vadybos studijų programų studentėms ir studentams.

Stažuotės

Įgykite patirties praktikos metu Įgykite patirties praktikos metu

Tarptautiniu mastu orientuotų studijų programų studentai turi galimybę savo kelių mėnesių stažuotes atlikti vienoje iš mūsų dviejų būstinių.

 

Įgykite patirties!

 

Praktikantai ir stažuotojai pas mus yra ne tik stebėtojai, juos lydi patyrę instruktoriai ir jie nuo pat pradžių yra pilnai įsijungę į kasdieninę veiklą. Mūsų šūkis: mokymasis darbo vietoje!

 

Jūs perimsite užduotis ir atsakomybę priklausomai nuo jūsų asmeninės pažangos ir įgytų įgūdžių. Tokiu būdu Jūs turėsite galimybę atsiskleisti asmeninėms savybėms, įgūdžiams ir gebėjimams.

Daniel S., HAK Wien:
„Mano praktika LKW WALTER tapo vienu iš įsimintiniausių praeitų mokslo metų įvykių. Man patiko draugiška atmosfera, ir todėl buvo įdomu viskas, kas buvo susiję su kasdienine veikla LKW WALTER. Visa patirtis buvo puiki ir gerokai pranoko mano lūkesčius.“

Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti