1924 metais LKW WALTER buvo įkurta kaip smulki šeimyninė įmonė, o šiandien ji įeina į didžiausių Europos korporacijų sąrašą ir yra geriausių Austrijos įmonių šimtuke. WALTER GROUP yra finansiškai stiprus ir grynai austriškas privatus koncernas. Mes palaikome tvarią plėtrą ir stabilumą. Tai galioja ir jūsų mokymo programoms, nes mes taip investuojame į savo kompanijos ateitį.

  • Mus domina ilgalaikė jūsų darbo mūsų įmonėje perspektyva
  • Mes mokome ir skatiname jūsų tobulėjimą
  • Mes remiame Jūsų profesinę ir socialinę kompetenciją.
  • Mes siūlome Jums darbo aplinką, kuri suteiks džiaugsmo išbandymų kupiname darbe ir bendravime.
  • Plačiai veikiančių sprendimų kompetencijos padeda pajėgiems darbuotojams greitai pakilti asmeninės karjeros laiptais.
  • Vadovaujančias pozicijos užima tik mūsų pačių darbuotojai!

 

WALTER GROUP nuolat ir tolygiai plečiasi. Aukite kartu su mumis!!

 

LKW WALTER - 1924
1924
LKW WALTER - 1983
1983
LKW WALTER - 2014
2014
Mano, kaip verslininko, įnašas į LKW WALTER tvarią ūkinę sėkmę - mūsų firmai surasti talentingiausius darbuotojus iš visos Europos. Mes verslą pradėjome kaip maža šeiminine įmonė, o šiandien - mes didelė šeima, kurios užduotis - daryti tvarų įnašą visuomenėje į ekonominę gerovę ir socialinę sanglaudą, suderintą su mūsų gamta ir aplinkosauga.

Ištrauka iš mūsų fimos steigėjo kalbos jo 85-ojo gimtadienio proga
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti