Švarus kalnų oras, tyri ežerai ir tyras geriamasis vanduo – Tirolyje jūsų laukia nepaliesta gamta ir gyvenimo kokybė, leisianti išties patirti pilnatvę. Populiarūs kurortai, tokie kaip Zillertal arba Chiemsee, pasiekiami tiesiog ranka, o tokios garsios visame pasaulyje vietos kaip Swarowski kristalų pasaulis suteikia šiam regionui dar daugiau patrauklumo.

Netoliese esančiuose Insbruke ir Zalcburge galima mėgautis miesto teikiamais privalumais, plačiu parduotuvių asortimentu ir kultūriniais renginiais. Ir, žinoma, puikūs restoranai, jaukūs barai, hipiškos diskotekos, ekstravagantiški klubai netoli darbo vietos leidžia puikiai pailsėti.

 

Be problemų pasieksite ir kitus didžiuosius miestus: automobiliu vos per valandą galima atsidurti Miunchene, per tris – Ciuriche, o per keturias – Vienoje arba Milane.

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad vartotojas galėtų kuo geriau naudotis šia svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, sutinkate su slapukų išsaugojimu. Daugiau informacijos rasite: Naudojimo sąlygos