Apie Vienos išskirtinumą ir žavesį jau daug pasakyta ir parašyta, nes šis miestas istoriškai susiformavo kaip tiltas tarp Rytų ir Vakarų, kuriame žmonės iš viso pasaulio jaučiasi kaip namuose – ir ne be reikalo. Nors šiandien tai modernus, daugiakultūris metropolis, negalima pamiršti ir apie turtingą bei audringą jo istorinę praeitį. Saugumas ir aukštas pragyvenimo lygis užtikrina nepalyginimą gyvenimo kokybę ir kultūrinę įvairovę. Užtenka paminėti kad ir visame pasaulyje garsų Naujųjų metų koncertą, Life-Ball pokylį ar Dunojaus salos festivalį.

Įspūdžiai

Vienos naktinės pramogos, laisvalaikio centrai ir parduotuvės suteikia miesto gyvenimui margumo ir įvairovės, neatsiliekant nuo pasaulinių tendencijų.

 


Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti