Career - Apdovanojimas „Best Recruiter“ Career - Apdovanojimas „Best Recruiter“

Career - Apdovanojimas „Best Recruiter“

Šiame tyrime LKW WALTER laikosi lyderio pozicijoje jau ne vienerius metus. Šiais metais mes ypač džiaugiamės 3 vieta bendrame Austrijos vertinime ir 5 vieta visame D-A-CH valstybių regione tarp 1 520 tikrintų geriausių darbdavių. Tai yra puikus mūsų pripažinimas už tai, kad mums pavyksta pasiekti, jog potencialūs perspektyvūs darbuotojai užimtų centrinę poziciją.

 

 

Už ką teikiamas „Best Recruiter“ apdovanojimas?

 

„Best Recruiters“ yra didžiausias įdarbinimo tyrimas Austrijoje. Kiekvienais metais 500 didžiausių Austrijos įmonių vertinamos pagal testavimo ir įdarbinimo kokybės kriterijus.

 

Pagal 106 kriterijus įvertinama internetinio įdarbinimo ir kitų įdarbinimo galimybių, tokių kaip mokyklos, universitetai ar studijų mugės, kokybė ir apimtys. Personalo skyriaus darbas su paraiškas pateikusiais asmenimis vertinamas pagal testuotojų pateiktus atsiliepimus.
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad vartotojas galėtų kuo geriau naudotis šia svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, sutinkate su slapukų išsaugojimu. Daugiau informacijos rasite: Naudojimo sąlygos