Kodėl LKW WALTER?

Europa po vienu stogu

Mūsų rinka – Europa, Rusija, Centrinės Azijos, Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos šalys – tai įvairiausių žmonių, kultūrų ir papročių mozaika. Ši įvairovė atsispindi ir mūsų įmonėje. Tad LKW WALTER yra tarp kultūriniu požiūriu įvairialypiausių Europos įmonių. Mūsų daugiakultūrėse komandose dirba daugiau nei 40 tautybių darbuotojai.
Jūsų karjera su LKW WALTER play
True
http://www.lkw-walter.lt/-/m/images/lkw/allgemein/lkw-walter-intro-personal.jpg

Identitetas, komandinis darbas ir atsakomybė

Atlikdamas ekonominius veiksmus žmogus visų pirma ieško prasmės ir užduočių, o į tai atsižvelgia mūsų įmonės filosofija. Žmonės, kurie realizuoja save darbe ir nori pasiekti užsibrėžtus tikslus profesinėje karjeroje, formuoja mūsų darbinę aplinką. Mūsų darbuotojai savarankiškai dirba nedidelėse komandose. Jūs planuojate savo ekonominius tikslus ir prisiimate komercinę atsakomybę

 

Mūsų Open Space Offices biuruose tam rasite idealias sąlygas. Jų kintantys erdvių dydžiai dėl kilnojamų sienų palankiai įtakoja dinamišką darbo procesą, našų komandinį darbą ir bendradarbiavimą tarp atskirų skyrių bei skatina augimą įvairiose srityse.

 

Be to, WALTER GROUP vyrauja kooperatinis vadovavimo stilius. Vadovai su savo komandomis bendrauja tiesiogiai. Prie sėkmingo rezultato visada prisideda visa komanda.

Sportas ir renginiai

Darbas reikalauja pusiausvyros. Mes palaikome tokias sporto šakas kaip paplūdimio tinklinis, tenisas ar slidinėjimas, turime futbolo ir ledo ritulio komandas. Žinoma, sportines ambicijas papildo ir pramogos: organizuojami ne tik turnyrai įmonės viduje, bet ir draugiškos varžybos su kitų įmonių komandomis. Mes taip pat dalyvaujame Insbruko moterų bėgimo varžybose ir Business Run bėgime Vienoje.

 

Užmegzti ir palaikyti draugiškus ryšius ir su naujais darbuotojais padeda ir kiti renginiai: kalėdinis priėmimas ir vasaros šventė, kiti įmonės renginiai mūsų kavinėje bei lauke vykstantys renginiai yra itin populiarūs, mėgstami ir stiprina mūsų bendruomenę.

Šeima ir tvarumas

Nuo pat pradžių atsakingas bendravimas su darbuotojais, klientais ir partneriais rėmė mūsų vystymąsi ir yra neatsiejama mūsų įmonės kultūros dalis.

 

Mes esame šeimyninė įmonė, tai yra itin svarbu vystant tvarią ūkinę veiklą. Todėl mes įmonę valdome taip, kad būtų užtikrintas įmonės ilgalaikiškumas bei nuolatinė sėkminga plėtra. LKW WALTER yra orientuota į augimą ir toliaregiškumą, atsižvelgiant į ekonominius, ekologinius ir socialinius tikslus.

 

WALTER GROUP nuolat ir tolygiai plečiasi. Aukite kartu su mumis!


Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti