Kooperatinis vadovavimo stilius ir didelė asmeninė atsakomybė

Mes esame įsitikinę, kad užsiimdami ekonomine veikla žmonės ieško tikslų bei uždavinių, kad tobulėtų kaip asmenybės.

Žymus austrų neurologas ir psichiatras Viktoras E. Franklis tai išreiškia šiais žodžiais:

„Ne nuo konkrečios profesijos kaip tokios, bet nuo mūsų pačių priklauso, ar mūsų egzistencijos unikalumas, kurį sudaro asmeninės ir specifinės savybės, pasireikš darbe ir mūsų gyvenimas taps prasmingas ar ne.“

(WALTER GROUP remia Viktoro Franklio centrą Vienoje nuo jo įkūrimo 2004 m. Centras skatina Viktoro Franklio teorijos ir idėjų pasaulio paplitimą.)

 

Mūsų įmonės filosofijos pagrindas yra kooperatyvus vadovavimo stilius ir didelis pasitikėjimas mūsų darbuotojomis ir darbuotojais. Jie veikia kaip verslininkai su didele asmenine atsakomybe.

 

Mums taip pat svarbios šeimyninės vertybės ir ilgalaikiai ryšiai su savo darbuotojais. Socialinė atsakomybė mūsų akimis - tai svarbus elementas, lemiantis ilgalaikę įmonės sėkmę.

 

Kultūrinė įvairovė ir socialinis įsipareigojimas

WALTER GROUP siekia į įmonę pritraukti geriausius talentus iš visų Europos šalių. Mes džiaugiamės jų kultūrine įvairove ir skatiname daugybę veiklų socialiniams ryšiams palaikyti. Mes esame už sveiką gyvenseną ir remiame mūsų darbuotojų sporto ir sveikatingumo veiklą.

 

Be to, WALTER GROUP visiems darbuotojams, kaip savo verslo partneriams, siūlo sveikos ir finansiškai patikimos privačios įmonės privalumus ir saugumą.

 

Savo klientams mes teikiame aukštos kokybės paslaugas tausodami aplinką ir gamtą ir siekdami taip prisidėti prie tvarios ekonominės plėtros ir socialinės sanglaudos.


Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti