Karjeros galimybės mokyklų ir universitetų absolventams?

WALTER GROUP yra puiki karjeros galimybė.

 

Mes siūlome ekonominės bei lingvistinės pakraipos mokyklų, kolegijų ir universitetų absolventams iš karto pradėti darbą mūsų organizacijoje. Profesinių žinių turėjimas ar pramonės srities išmanymas nebūtinas.

 

Intensyvi mokymo programa „Train the Winner“ leis jums susipažinti su veikla ir jos ypatybėmis.

 

Mes skatiname profesinę ir socialinę kompetenciją bei skatiname jūsų tobulėjimą. WALTER GROUP nuolat ir tolygiai plečiasi. Aukite kartu su mumis!

Karjeros galimybės specialistams?

Nebūtina turėti darbo patirties ar išmanyti pramonę, kad būtų galima pradėti dirbti, kadangi naujus darbuotojus mes paruošiame mokymo programoje tiek teoriniu, tiek praktiniu požiūriu.

 

Bet kai kada pasitaiko situacijų, pavyzdžiui, IT, teisės ar pardavimų skyriuose, kai patirtis ir žinios yra būtinos, todėl mes su malonumu galime pasiūlyti patrauklias karjeros galimybes jauniems specialistams.

 

Peržiūrėkite "darbo pasiūlymuose", kokios srities specialistų ieškome šiuo metu.

Ar LKW WALTER moko praktikantus?

Klasikinių profesijų, tokių kaip ekspedicijos administratorius/-ė arba biuro administratorius/-ė, mūsų įmonėje įgyti negalima. Aukštesniųjų profesinių mokyklų, kolegijų arba universitetų absolventams mes siūlome savo stažuočių programą „Train the Winner“, per kurią praktiškai ir teoriškai suteikiamos konkrečių sričių žinios.

Kokia yra prašymo priimti į darbą pateikimo procedūra?

Kiekvienoje internetinėje svetainėje rasite nuorodą į mūsų internetinę prašymo priimti į darbą formą. Prašome ją užpildyti ir pateikti kartu su atitinkamais priedais.

 

Gautų duomenų patvirtinimas el. laišku, kurį gausite iš karto, užtikrins, kad jūsų prašymas buvo sėkmingai gautas. Per 14 dienų iš mūsų personalo vadybininkų gausite atsakymą savo pateiktam prašymui.

 

Įdarbinimo proceso eiga: pirmasis pokalbis telefonu arba per „Skype“, po kurio rengiamas kitas asmeninis pokalbis su įdarbinimo specialistu. Atskiroms pareigoms taip pat gali būti rengiamas dar vienas atskiras susitikimas su specialistu-skyriaus vadovu. Jūsų kelionės išlaidas padengsime pagal susitarimą.

 

Apie prašymo svarstymo rezultatus informuosime el. paštu arba telefonu. Jei turite klausimų apie savo prašymo būseną, maloniai prašome bet kuriuo metu susisiekti su mūsų įdarbinimo specialistais. Link: Personalo kontaktai

Kaip teikti darbo paraišką?

Pirmenybę teikiame paraiškoms, teikiamoms per mūsų internetinę paraiškos formą, esančią darbo skelbimuose
Laisvos vietos

 

Jūs galite pridėti iki 5 priedų. Tarp jų turėtų būti Jūsų gyvenimo aprašymas, motyvacinis laiškas ir svarbiausi diplomai. Taip pat savo darbo paraišką mums galite pateikti raštu arba el. paštu.

Ar man bus atlygintos kelionės išlaidos?

Jei sėkmingai pereisite pirmąjį paraiškų teikimo proceso etapą (pokalbis telefonu arba per „Skype“), mes Jus mūsų sąskaita pakviesime asmeninio pokalbio į Wiener Neudorfą arba Kufšteiną.

Ar man reikia gauti darbo leidimą?

EEE piliečiams darbo leidimai nereikalingi. Trečiųjų šalių piliečiams be darbo leidimų papildomai reikalingi leidimai gyventi. Mes Jums padėsime per šį procesą.

Daugiau informacijos rasite Austrijos Darbo rinkos tarnyboje - www.ams.at

Kokių specialiųjų žinių man reikia? (išsilavinimas, mokyklos baigimas)

Mūsų darbo pasiūlymai pirmiausia skirti profesinių mokyklų, profesinių akademijų, kolegijų ir universitetų absolventams. Išankstinės žinios apie logistiką arba ekspedijavimą nėra būtinos. Specialiąsias žinias mes Jums suteikiame per mūsų stažuočių programą „Train the Winner“

Koks turi būti mano vokiečių kalbos žinių lygis?

Mūsų įmonėje kalbama vokiečių kalba. Tam, kad per savo mokymus ir bendravimą įmonėje galėtumėte turėti gerą dialogą su visomis darbuotojomis ir darbuotojais, tikimės mažiausiai B1 (optimaliu atveju – B2) vokiečių kalbos pradinio lygio (pagal ES kalbų mokėjimo orientacinę sistemą).

Kokie turi būti užsienio kalbų įgūdžiai?

Su savo klientais ir verslo partneriais mes kalbame jų gimtąja kalba. Tam, kad galėtumėte užsitikrinti tikslingą bendravimą, Jūsų užsienio kalbų įgūdžiai pagal ES kalbų mokėjimo orientacinę sistemą turėtų būti B1, optimaliu atveju – B2 lygio (abitūros lygis).

Kada prasideda stažuočių programa?

Nėra nustatytų pradžios terminų. Individualiai Jums pritaikyta stažuočių programa gali prasidėti bet kuriuo metu. Stažuočių programa yra suskirstyta į solidų pradinį mokymą ir išsamų specializuotą mokymą pagal Jūsų darbo sritį.

Kokia yra tikimybė man kaip stažuotojui gauti neterminuotą darbo sutartį?

Stažuočių programa be specializuoto mokymo taip pat yra skirta geriau tarpusavyje susipažinti, tačiau nėra papildoma pareiškėjų atranka. Mes kaip tradicijas turinti šeimos įmonė esame suinteresuoti ilgalaikiu bendradarbiavimu.

Ar Jūs taip pat įdarbinate sunkvežimių vairuotojus?

LKW WALTER yra transporto organizacija be nuosavo sunkvežimių parko. Mūsų užduotis yra kelių transporto planavimas, organizavimas ir valdymas. Transportavimo užduotis atlieka mūsų transporto partneriai. Todėl LKW WALTER buria tik komercinį personalą.

Koks įmonės darbo laikas?

Pagal įstatymų nuostatas mes dirbame 40 valandų per savaitę. Kasdienio darbo pradžia yra 8:00 val. Savaitgaliais mėgaujamės laisvalaikiu.

Ar LKW WALTER turi aprangos kodą?

Mes vertiname išpuoselėtą, profesionalią išvaizdą: laisvalaikio drabužiai – laisvalaikiui, įprastinė dalykinė apranga – biurui!

Kaip gauti tarnybinį butą?

Mielai padėsime Jums susirasti butą. Mes bendradarbiaujame su patikimais nuomotojais ir regioninėmis būstų asociacijomis, iš kurių galite tiesiogiai ir nesudėtingai gauti savo pradinį būstą.

Kaip vykti į savo darbo vietą?

Tarp Vienos ir Wiener Neudorfo mūsų darbuotojų paslaugoms – nemokamas maršrutinis autobusas. Mūsų įmonė Kufšteine yra labai arti centro, todėl turi tobulas susisiekimo galimybes viešojo transporto tinklu (tiek autobusų, tiek geležinkelių). Automobilius vairuojantys darbuotojai naudojasi nemokamomis automobilių stovėjimo vietomis.

Ką LKW WALTER daro dėl mano gerovės?

Darbas reikalauja pusiausvyros - Mums svarbi yra subalansuota darbo ir gyvenimo pusiausvyra. Todėl mes remiame sporto veiklas, tokias kaip paplūdimio tinklinis, futbolas, bėgimas, slidinėjimas, tenisas ir spiningas. Pirmenybė sveikatai! Tam padeda nerūkančiųjų biurai, mažos spinduliuotės TFT monitoriai, optimalus patalpų klimatas, erdvios poilsio patalpos (skaitykla, kavinukė, WALTER parkas), skiepijantis gydytojas mūsų pastate ir dar daug kt. Mes esame viena didelė šeima. Geras įmonės klimatas, komandinė dvasia ir MES-jausmas - tai labai mums svarbūs dalykai.

Kam priklauso LKW WALTER?

LKW WALTER yra šeimos įmonė ir ją trečiojoje kartoje vis dar valdo steigėjų šeima. 100% mūsų akcijų priklauso šeimai. Todėl mes esame nepriklausomi nuo išorės investuotojų ir jau dešimtmečius sėkmingai dirbame versle.

Kodėl LKW WALTER turi tokį gerą kredito reitingą?

Taip pat LKW WALTER nedalyvauja spekuliacinio pobūdžio sandoriuose ar rizikinguose įmonių įsigijimuose. Mes augame organiškai žingsnis po žingsnio su savo partneriais ir pinigus leidžiama tik tada, kai juos prieš tai uždirbame! Tokiu būdu tarp gerai žinomų kreditų biurų ir per „Austria's Leading Companies“ apdovanojimus mes pasiekiame aukščiausias pozicijas, o savo darbuotojoms ir darbuotojams suteikiame finansiškai stiprios įmonės saugumą.

Dėl ko LKW WALTER yra tokia saugi krizių atveju?

„Transportas visada turi ateitį“ – tai Jums reiškia užduotį su ateities perspektyva. Dėl mūsų specializacijos transporto versle, subalansuotos klientų struktūros – mažosios ir vidutinės įmonės bei tarptautiniai koncernai – ir plataus mūsų klientų sektorių pasiskirstymo mes iš esmės esame nepriklausomi nuo ekonominių svyravimų. Tai suteikia įmonei saugumą ir užtikrina ilgalaikę sėkmę.

Kas yra „Austrias Leading Companies“ apdovanojimas?

„Austrias Leading Companies“ apdovanojimą kasmet teikia „Wirtschaftsblatt“, Austrijos prestižiškiausias verslo žurnalas, bendradarbiaudamas su „PricewaterhouseCoopers“ ir 1870 m. įkurta Kreditų apsaugos asociacija. Objektyvi ir visapusiška veiklos vertinimo sistema yra pagrindas renkantis „Austria's Leading Company“. Ypatingas dėmesys skiriamas kredito reitingui ir verslo tvarumui – vertybėms, kurios visose WALTER GROUP įmonėse pasižymi dideliu prioritetu.

Kuriose šalyse LKW WALTER turi savo filialus?

Mūsų buveinės yra centrinė būstinė Wiener Neudorfe, į pietus nuo Vienos, ir mūsų įmonė Kufšteine, Tirolyje. Iš čia mūsų darbuotojos ir darbuotojai, kilę iš 40 tautų, dirba su mūsų rinkomis Europoje bei iš ir į Rusiją, Centrinę Aziją, Artimuosius Rytus ir Šiaurės Afriką.

Kodėl LKW WALTER nuolat ieško naujų darbuotojų?

Sėkminga mūsų motyvuotų darbuotojų veikla suteikia galimybę WALTER GROUP pastoviai augti.

 

LKW WALTER - Plėtra ir perspektyva

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad vartotojas galėtų kuo geriau naudotis šia svetaine. Naudodamiesi šia interneto svetaine, sutinkate su slapukų išsaugojimu. Daugiau informacijos rasite: Naudojimo sąlygos