Už darbą atlyginama!

Verslumas yra centrinė mūsų filosofijos dalis. Mūsų vadybos informacijos sistema, paspaudus mygtuką, pateiks rezultatus, palyginimus ir analizę. Visos darbuotojos ir darbuotojai yra skatinami mąstyti ir veikti versliai. Tai mums visiems yra į gera. Taigi mes savo darbuotojams siūlome patrauklią premijų schemą, leidžiančią prisidėti prie įmonės sėkmės.

 

Komisiniai

Komisiniai yra malonus pripažinimas ir paskata darbuotojams siekti dar geresnių darbo rezultatų. Šiuo metu mes siūlome...

 

Championat
čempionatą: kiekvienais metais siūlome patrauklius apdovanojimus geriausio skyriaus darbuotojams. 
Restaurant
nebrangus restoranas darbuotojams Wiener Neudorfe ir pietūs atskiruose restoranuose Kufsteine 
Inhouse Pub
jaukus vietinis baras yra puiki vieta pietums ar atsipalaiduoti po darbo 
Shuttle Service
kursuoja patogus autobusas-ekspresas tarp Vienos ir Wiener Neudorfo 
Vaikų darželis
moderniai įrengtas privatus vaikų darželis ir lopšelis Wiener Neudorfe 
Events
kalėdinis priėmimas ir vasaros šventė, sporto varžybos, reguliarūs Pub-Quiz vakarėliai-viktorinos bare yra itin populiarūs, kaip ir daugelis mūsų darbuotojų pačių organizuojami renginiai. 

Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti