Sėkmingai dirbantys apmokytojai lydės Jus apmokymo metu. Sėkmingai dirbantys apmokytojai lydės Jus apmokymo metu.
Geriausias išsilavinimas, nuolatinis mokymasis ir kvalifikacijos kėlimas – tai pagrindinės mūsų įmonės kultūros sudedamosios dalys. Puikiausiai išsilavinusios darbuotojos ir išsilavinę darbuotojai su aukšto lygio socialine kompetencija yra mūsų įmonės sėkmės garantas.

WALTER ACADEMY – mūsų įmonės „širdis“ – tai profesinių mokymų ir kvalifikacijos kėlimo centras, kuriame vyksta išskirtiniai apmokymai, seminarai, konferencijos ir ypatingi renginiai. Tai susitikimų, pokalbių ir naujų idėjų kūrimo vieta.

WALTER ACADEMY įsikūrusi buvusiame įmonės steigėjo gyvenamajame name, tad yra ne tik ideali vieta žinioms skleisti, bet ir mūsų pagrindinėms vertybėms bei mūsų filosofijai perteikti mūsų būsimų darbuotojų kartoms. WALTER ACADEMY suteikia galimybę panerti į nepakartojamą WALTER GROUP pasaulį.
„Vadovaujant svarbiausia gyventi pagal vertybes ir būti geru mokytoju.“
(mūsų firmos steigėjo citata)
Sėkmė prasideda tinkamu apmokymu!
Sėkmė prasideda tinkamu apmokymu!
WALTER ACADEMY -
WALTER ACADEMY -
WALTER ACADEMY - Mokymų patalpos
WALTER ACADEMY - Mokymų patalpos

Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti