Sėkmė prasideda nuo tinkamo išsilavinimo.

Kiekviena kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio Pas mus jūsų karjera prasideda nuo apmokymų programos „Train the Winner“. Čia Jūs išmoksite amato – iš profesionalų, praktiškai ir dialogo būdu.

 

Mokymasis darbo vietoje reiškia, kad nuo pat pradžių jūs pradėsite dirbti savo darbo vietoje ir įgysite praktinių žinių. Gausūs konkrečių sričių seminarai ir praktiniai užsiėmimai Jums garantuoja individualų pradinį išsilavinimą. Jums padės mūsų patyrę mokytojai ir instruktoriai.

 

Po to pagal savo talentus ir gebėjimus perimsite savo asmeninės atsakomybės sritį.

Kvalifikacijos kėlimas - tai aktyvus ruošimasis ateičiai

Individualios kvalifikacijos kėlimo galimybės, tokios kaip rinkodaros ir pardavimų kursai, konkrečių sričių mokymai, vadybos seminarai, asmenybės tobulinimo kursai vysto Jūsų talentus. Nuolatinė mūsų palaikymo ir apmokymų programa pabrėžia, kad įgytas žinias visų pirma svarbu pritaikyti praktikoje.

 

WALTER ACADEMY

 

Su savo verslo partneriais mes bendraujame jų gimtąja kalba. Su savo verslo partneriais mes bendraujame jų gimtąja kalba.

„Mes kalbame europietiškai!“

Su savo verslo partneriais mes bendraujame jų gimtąja kalba. Individualiuose arba grupiniuose kursuose Jus galite išmokti naują kalbą arba patobulinti jau esančias kalbos žinias. Kalbų kursai įvairiuose Europos miestuose (pvz., Sankt Peterburge, Krokuvoje, Lisabonoje ar Malagoje) suteiks jums praktinį pranašumą.

Kita informacija:

^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti