Ekspedicija LKW WALTER – tai tarptautinė organizacija, kuri specializuojasi pilnų krovinių pervežime sunkvežimiais tiek keliais, tiek kombinuotu transportu.

Geros priežastys, kodėl pasirinkti LKW WALTER

  • Su mumis turite vieną ekspediciją pervežimams visoje Europoje ir iš Rusijos, Centrinės Azijos, Artimųjų Rytų ir Šiaurės Afrikos bei į jas.
  • Mes siūlome Jums asmeninę ir kompetentingą konsultaciją visomis Europos šalių kalbomis – aukščiausio lygmens transporto logistiką.
  • Su pažangia transporto planavimo programine įranga ir telematikos sistemomis užtikriname efektyvų ir ekologinį gabenimą.

Norėtumėte daugiau informacijos?

Tada pasirinkite vieną iš žemiau nurodytų sričių ir daugiau sužinosite apie tarptautinės ekspedicijos LKW WALTER paslaugų asortimentą:

Užsakovams

Naudokitės partnerystės su LKW WALTER privalumais ir dar daugiau sužinokite apie skubų Jūsų krovinių perėmimą visoje Europoje!


Norėčiau Jums patikėti pervežimą


Pasiteiravimas

Transporto partneriams

Tapkite plačiai žinomos ekspedicijos, tokios kaip LKW WALTER, efektyvaus atrinktų transporto partnerių tinklo dalimi!Norėčiau firmai LKW WALTER atlikti pervežimus


Registracija
^ - Top

Ši interneto svetainė naudoja slapukus, kad galėtumėte kuo geriau naudotis šia svetaine. Spustelėdami ties „Priimti“, sutinkate su slapukų naudojimu. Jei norite nesutikti su tam tikrais slapukais, spustelėkite nuorodą čia. Daugiau informacijos apie mūsų elgesį su Jūsų duomenimis rasite mūsų Naudojimo sąlygos ir Pranešimas apie privatumą.

Priimti